reklama

Na horském kole po Jeseníkách

V sobotu ráno se vydáváme cyklobusem z Krnova do Karlova pod Pradědem, odkud pokračujeme po cyklotrase č.6077 (turistické značení) do kopce na "Mravencovku" (893 m.n.m.), za kterou nás čeká sjezd do Ždárského potoku. Poté vede naše trasa po cyklotrase č. 6143 mírně do kopce krásným prostředím podél…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 14.07.2011
Autor: Asterix
  • Re: Na horském kole po Jeseníkách

         

    No ty vostudo, z Krnova cyklobusem :-)
    Já být z Krnova, tak to jezdím po ose alespoň jednou týdně.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Na horském kole po Jeseníkách

           

      proč nevynechat úsek do kopce, který znám :) a raději se projet po místech, které neznám...

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2011
      Autor: Asterix
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na horském kole po Jeseníkách

             

        Tohle si říkat, tak se nehnu na kole z domu.

        [ Zpět ]
        Datum: 16.07.2011
        Autor: Radix
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na horském kole po Jeseníkách

             

        Tak při 2700m nastoupaných bych klidně občas kousek cyklobusem taky popojel.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Na horském kole po Jeseníkách

             

        Samozřejmě, to byla jen lehká závist :-) , protože já to mám do Jeseníků 3 x tolik co ty, tak tam nejsem tak často a když už tam jedu, tak to je takový můj cyklistický svátek, jinak si taky rád popojedu blíž kopcům.

        [ Zpět ]
        Datum: 18.07.2011
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Na horském kole po Jeseníkách

               

          Já jsem tu tvoji odpověď taky chápal :), i ta moje byla když to vezmu blbost. Ale kdyby vyjel už z Krnova, tak bych to domů už za světla nestihl :)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.07.2011
          Autor: Asterix
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024