reklama

Co bychom neudělali pro svoje zdraví

Dříve jsme s manželem oba dva sportovali, ale poslední roky jsme se vozili jen autem a fyzická kondička postupně vymizela. Rozhodli jsme se proto udělat něco pro své zdraví a pro naše kola, která odpočívala v garáži.
Dlouho jsme vybírali trasu a nakonec jsme se rozhodli zůstat u nás na Moravě.…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 11.07.2011
Autor: Keith
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Řekl bych, že na první výlet po delší době neježdění jste to dost přepálili. Jeseníky trochu znám a bez nějaké přípravy bych tam nejel.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      dobrý den,správně řečeno,přepálili jsme to:-)Příště si dáme poradit.

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Tak tohle je jedna z nejnáročnějších tras, příště jeďte třeba ze Žulové krásným údolím Stříbrného potoka na Smrk. je to sice taky do kopce,ale pohodlná cesta nebo začít víc jezdit a pak se žádný kopec nebude zdát nedostižitelný

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: HMS
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      děkuji,příště si rozhodně dáme poradit,manžel je moc aktivní a nějak opomněl,že já jsem ten slabší kus.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Přijde mi to jako reklama. Kdybych měl vypisovat kde jsem nevyužil jakou nabídku (třeba WiFi McD- protože do něj nechodím), tak bych vlastně nemusel psát nic jiného.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      reklama to není ani náhodou.Kdo mě zná,tak ví,že den bez internetu je pro mě "katastrofa",jsem takzvaný "počítačový závislák",a tím,že jsem nevyužila internet,jsem chtěla říct,jak jsem byla příšerně unavená.:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Co bychom neudělali pro reklamu

         

    Autorka :
    V hotelu Karlov je restaurace, společenské místnosti - které my jsme ovšem nevyužili, jelikož jsme byli rádi, že jsme se doplazili na pokoj. Byla jsem tak unavená, že jsem nevyužila ani WI-Fi internet, které jsme měli přímo na pokoji. Turistické centrum Malá Morávka je vyhledávaným turistickým centrem v létě i v zimě, neboť nabízí skvělé podmínky pro vyjížďky na kolech, pěší turistiku, v zimě pak běžecké a sjezdové lyžování.

    http://www.ejeseniky.com/hotel-karlov :

    Nově otevřený Hotel Karlov se nachází v turistickém centru Malá Morávka
    Oblast nabízí vynikající podmínky pro pěší turistiku, vyjížďky na kolech, sjezdové i běžecké lyžování. V hotelu je restaurace, společenské místnosti; na pokoji vlastní soc. zař. TV, WI-Fi internet.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    Tak to jste si tedy dali pořádně do těla.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2011
    Autor: Andulinka
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      To teda dali:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

         

    dávám palec nahoru za kuráž:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.07.2011
    Autor: frenkyh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Co bychom neudělali pro svoje zdraví

           

      děkuji.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2011
      Autor: Keith
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kolo ve dvou jede líp

19.06.2026
Hledám sympatickou dívku či ženu na společné cyklovýlety. Spíš rekreačně, v klidu, bez závodění a bez honění…

Hledám: Partacka

Hledám: Partacka
02.06.2026
Ahoj, hledam fajn partacku z Ostravy na pohodove cyklovylety... Mirek 56 let. Ostrava Marianky

Hledám: děvče z prahy

01.06.2026
tak děvčata, konec flákání a dem jezdit B) asi to nebudem úplně ždímat až do bezvědomí, ale takovejch 30 až 50…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

231 cyklistů (8 přihlášených)

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 4. část

Z Bosny do Srbska a návrat domů 7. denNe že bych si na to zvykla, ale nejednou se stalo, že v průběhu naší…
Peggy | 10.04.2026

Cyklodovolená 2025 – kratičký okruh Balkánem – 3. část

Černá Hora - Durmitor 5. denJadranka ráno smaží palačinky, mažeme si je nutelou a domácí marmeládou, padají…
Peggy | 06.04.2026

Srdce v lomu, tiché místo, které objevíš jen z výšky

Do Českého středohoří jsme tentokrát nejeli jen tak. Nebyl to vandr „kam nás nohy zanesou“. V batohu jsme si…
cenda155 | 02.04.2026