reklama

halogenka Cateye

Ahoj, nemáte sím někdo držák ke starší halogence Cateye? Byla jsem v pár servisech a tvrdili mi, že už se tenhle typ nevyrábí. Přijde mi dost dobrá, a tak je mi líto kupovat novou. Zatim jí přilepuju kobercovkou, ale zrovna pohodlný to není...Tak kdyby zase jinému nešťastníkovi zbyl jenom držák(nebo jak se tomu říká), budu ráda, když se ozve.

[ Zpět ]
Datum: 05.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Eva ([email protected]))
  • Re: halogenka Cateye

         

    Holka , ja byt v CZ tak bych ti ten antigue drzak na svetlo venoval i s tim svetlem , ja mam na bicyclech davno lepsi a ten starej se tu nekde vali i se svetlem .

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: halogenka Cateye

         

    Podívej se sem:
    http://www.author.cz/cs/bike-prislusenstvi...
    jeden znich by měl pasovat.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (HonzaK)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: halogenka Cateye

           

      Dík za adresu a za nabídku Vladovi, bohužel mám ještě archivnější typ, jakýsi HL-500. Ale někde v Třebíči to ještě mají, tak uvidím.

      [ Zpět ]
      Datum: 08.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Eva ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

318 cyklistů (3 přihlášení)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024