reklama

Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

Asi znáte, protože kdo by neznal to, co nám servírují na populárních skorobulvárních webech (konkrétně Idnes.cz).
Jak dlouho vám trval přejezd z dolní nádrže na horní? Zkusili jste třeba koupel v horní nádrži při jejím vypouštění?

Datum: 05.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))

Nejlépe hodnocené

1 hlas
  • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

         

    Mně výjezd trval hodinu (cca) a to včetně focení okolní krajiny. Prý to má být "největší" kopec v ČR, ale moc tomu nevěřím. Nevím ale co ten kluk myslel tím "největší". Jedno je jisté, po té co se na nás pochybovačně díval (a ještě si neodpustil poznámku, že zdatný cyklista to vyjede za 50 minut), nasedl do auta a jel nahoru autem :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

           

      Tak to jsi na tom stejně, jako já. Ale jsi lepší, protože já jsem chlap. Jel jsem to hodinu včetně odskakovacích, fotících a vodočepujících pauz.

      To víš, na který jiný podobně vysoký vrchol v CHKO se dostaneš autem? Majitelé aut si asi nahoře po výjezdu pochvalují dokonalost svého stroje, že dokázal vyjet takovou náročnou štreku.
      Je to absolutní nezájem o zachování okolní přírody jen pro vlastní pohodlí:-(

      [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

           

      Rekl bych ze Lysa hora v Beskydech bude asi tezsi kopec,ale jak rikam nikdy jsem to po tehle silnici nejel tak je to jen takovej teoretickej nazor.Co se tyce pochybovacnejch pohledu tak tech se nekdy dockam i kdyz prijedu na kole 15km do prace takze u Dlouhych strani by me to asi ani neprekvapilo.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

         

    Byl jsem tam nekolikrat ale ne po tehle silnici,takze nevim.Koupani v horni nadrzi nelze doporucit,leda ze by clovek chtel zkusit opravdu velkej vodni tobogan.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

           

      A pod ním opravdu velkej mlýnek na maso.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

         

    Jel jsem nahoru jinudy, z Loučné nad Desnou. Bylo to 9,5km nepřerušeně na nejlezčí převod se zastávkama na vydejchání po 0,5km. A to patřím k těm, kteří mají pomalost lehokol do kopce za mýtus. Převýšní nevím a až k horní nádrži jsem stejně nejel. Taky žiju v domnění, že je tam zákaz vjezdu (mimo Lesy ČR a ČEZ apod.). Ale možná se pletu. Jo a dolů to jelo moc pěkně (silnic směrem k dolní nádrži), měl jsem od tam osobní rekord 79,5km/h, ale vydržel sotva dva měsíce, byl překonán jinde v Jseníkách s nákladem cca 20kg v tailboxu.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

           

      To se tam nahoru nekdy mrkni,stoji to za to.Na kole a pesky tam muzes kdykoliv,povoleni potrebujes jen s autem,vydavaji ho v te dedine pod tim - Loucna nebo Kouty?.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

             

        Jo samozrejme se nenech odradit zavorou co je nahore,ta je tam kvuli autum (to jsem si nevymyslel ja,rikal mi to clovek co tam provadi exkurze dovnitr elektrarny)

        [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

           

      Vstupenka do elektrárny (ale moc ti toho neukáží) stojí 50,- Kč, v ceně je i povolenka k vjezdu autem až k horní nádrži. Koupit nebo objednat se musí PŘEDEM v Loučný nebo Koutech (taky přesně nevím), my jsme to nevěděli a naštěstí nás průvodce pustil dovnitř, vstupenky nám tedy prodal na místě. Bohužel, když chceš jet nahoru na kole nebo po svých pěšky, slevu nedostaneš :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peggy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

             

        Jeste odkaz na clanek http://www.paladix.cz/clanek.php?aid=10332&... o te exkurzi.

        [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (lada)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Znáte elektrárnu Dlouhé Stráně?

               

          Dík za článek, je zajímavej.

          [ Zpět ]
          Datum: 06.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024