reklama

Kniha o Lance Armstrongovi

Ahoj, chtela bych koupit knihu o L.armstrongovi. Jsou ale k mani asi 4 a rada bych koupila tu nejlepsi;-) Poradite mi? Diky

[ Zpět ]
Datum: 05.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (luso ([email protected]))
  • Re: Kniha o Lance Armstrongovi

         

    čet jsem dvě (Návrat do života a Každá vterina se počítá) a vobě jsou silný - stojí za to si je přečíst, protože jsou o něčem jiným a je v nich taky vidět jeho vývoj, takže spousta věcí je v druhý knize jinak, než v první, ale to neznamená, že to předtím bylo špatně - jen se situace, čas a hlavní hrdina změnil

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Viktor)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kniha o Lance Armstrongovi

         

    Suhlasím s Viktorem. Třetí kniha, Cesta k vítězství je pojata spíše jako nějaký návod k tomu, jak se chovat na kole. Jak jezdit, kolik jezdit, co jíst, jak se obléci, jakým způsobem projíždět zatáčky, probírá se v ní chování v balíku cyklistů, na co si dávat pozor při pohybu na kole na silnici, je tam velmi obecně nastíněn tréninkový plán, práce se sportesterem a spousta jiných záležitostí kolem cyklistiky. Autor píše obecně o nějakém problému a jsou k němu dodatky typu : co by udělal v dané věci Lance a jaké stanovisko zaujal trenér.
    Obecně je to taková víceméně instruktážní literatura, rady, návody, ale vše popisováno v základech, některé věci jsou podány až obecně, nic podrobného. Záleží ovšem zkušenostech a znalostech o rychlostní cyklistice. Pro nováčka to může být velmi dobrá inspirace, zkušený cyklista, případně trenér se zase moc nového nedozví.
    O čtvrté knize jen vím, že vyšla a když jsem ji v knihkupectví zběžně prolistoval, tak jsem udoudil, že v ní již o tomto člověku nenaleznu nic nového, tedy zásadního nebo překvapujícího. Ale je možné, že se mýlím. V ten den jsem si zakoupil knihu Hermanna Maiera, Nejtěžší závod mého života a nelituji. Autobiograficky napsáno, doplněné hezkými fotografiemi.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Toman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

313 cyklistů (5 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024