reklama

Rukavice

Rano byla zima a tak sem vytah nouzovku na ruce , sice to byly palcaky a jelo se me v nich docela dobre . Jak se vam by v nich jezdilo ?

[ Zpět ]
Datum: 05.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
  • Re: Rukavice

         

    Abych rekl pravdu tak asi moc dobre ne.Ani si to dost dobre nedokazu predstavit a jak se ti s nima brzdilo?

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Luky)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice

           

      Ja v nich jel asi 50 kilaku a bylo to OK , lepsi nez met ruce na studenym vetru . Trosku nezvyk ale za tech 50 kilaku na rovine a na asphaltu jsem toho moc nenabrzdil a odpoledne jsem si uz natah cyclisticky , i v terenu na MTB by to asi nebyl s brzdenim v palcakach az tak velkej problem , tyhle maji na dlanich nesmekavy material a tak o handlebars (riditka) se muzes kdyz jedes po dobry ceste jen oprit dlani . Jako nouzovka palcaky budou fungovat i na MTB v lehcim terenu .

      [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice

             

        V případě kritického ochlazení někde v horách používám na ruce rezervní ponožky. Pokud mám (na náročnější akci) i rezervní rukavice, pak jsou to vždy pětiprsťáky.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rukavice

               

          Máš docela důvtip, kolikrát mi mrzly ruce a rezervní ponožky se hřály v báglu:-)
          Když jsme letos potkali u hranice Kosovo-Albánie 2 cykloturisty z Kroměříže, tak nám ukazovali, že ponožky používají nasunuté na řídítkách jako odpružení.

          [ Zpět ]
          Datum: 05.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (informator ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice

             

        A jak se ti v nich řadí, gripshiftama to asi jde, ale páčkama blbě, ne?

        [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rukavice

             

        Nedávno jsem si koupila cyklo-rukavice Etape-Windster. Ještě jsem je nestihla otestovat, ale mají na dlani a palci protiskluznou vrstvu takže myslím že v tomhle paráda.
        Navíc jsou proti vodě a větru.

        [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (sluníčko)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rukavice

               

          Sluníčko, sluníčko...a už jsi popošlo maličko? Třeba v těch rukavičkách...

          [ Zpět ]
          Datum: 05.10.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice

         

    Palčáky jsem ještě nezkoušel, ale jestliže jsou měkké... Já mám řazení rapid fire - nahoru palcem a dolů by to ukazováčkem šlo určitě taky. Nějaký měkký, pletený...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice

           

      Tuhletu kritickou situaci jsem zatím zažil jednou. Měl jsem tak zkřehlé prsty, že jsem nemohl ani rozepnout ZIP na poklopci. To je potom drama. Ponožky na rukou nebo obtížnější přehazování je proti tomu bleška.

      [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Peldy)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice

           

      Palcaky na rapid fire jsou uplne perfektni .......

      [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice

         

    Palčáky jsem ještě nezkoušel, ale když je opravdu nejhůř, tak si beru lyžařské, samozřejmě ty kvalitní, to je potom pohoda.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Matěj)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice

         

    Já jezdím většionu v prstových, ale ani palčáky nejsou problém ani na řazení páčkama ani na brždění páčkama.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rukavice

         

    Myslím, že palčáky není to pravé ořechové.
    Taky jsem toho názoru, že všechno funguje, jen se musí vědět jak na to, ale winstopové pětiprstové rukavice fungují každému.
    Pohodlí, jistota a bezpečnost.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rukavice

           

      Ja pouzivam moirovy vlozky do rukavic a je to hned o dva levely lepsi, ale kdyz je -5 tak me zacinaly mrznout ruce i ve vindstoprovych rukavicich, zkousel jsem i lyzarske prstove , ale taky to moc nepomohlo, tak jsem nakonec ze zoufalosti zkusil ty stare zelene vojenske co pouzivala ceskoslovenska armada a podstatne zlepseni, jediny problem byl v tom, ze ukazovacek ma samostatny prst, aby se dala mackat sspoust samopalu, kdyby to byly palcaky tak dokonalost sama

      takze bych to videl ze zkusim sehnat nejaky zimni palcaky civilni a budu jezdit v nich, protoze nemam rad zmrzly ruce

      [ Zpět ]
      Datum: 29.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Morcak)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024