reklama

Už budu jen lepší a lepší ...

Zdravím všechny příznivce jízdy na kole.I já jsem se rozhodla, že tento druh sportu začnu provozovat. Pomalinku jsem začala jezdit. Moje vyjížďky byly po blízkém okolí našeho městečka. Někdy po silnici, někdy lesních cestách. V tu dobu jsem jezdila na dvou kolech. Samo že ne současně. Nevím jak…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 30.06.2011
Autor: Hádanka
  • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

         

    Tak to si jen myslíš, že po treninku se přestaneš zadýchávat. Já jsem se toho nezbavil ani po 15-ti letech ježdění. Často i rád si i zatlačím do kopečka a to že mě někdo předjíždí???..Tak to už dávno neřeším...předjedu budu předjet - "spielkarolle" - je mi to "regál".;-)Důležitá jsou ta PANORÁMATA!;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

           

      Zadýchávat se samozřejmě budeš i po tréninku - ale při vyšších rychlostech :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: Aviatik
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

             

        Zadychavani se az pri vyssich rychlostech mohu potvrdit :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2011
        Autor: lucierut
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

               

          A při vyšším věku rovněž :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 30.06.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

           

      Vidím to podobně. Lepší funět na kole než funět na gauči před TV při ohýbání se pro dalšího lahváče.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.06.2011
      Autor: petrp
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

             

        Tím si poslední dobou vůbec nejsem jist:-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 30.06.2011
        Autor: Joe-CUBE
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

         

    Jenom vydržet! Nenechat se stresovat nějakým předjížděním. Na profíky v oblečcích stejně nikdy mít nebudete. Zadýchávání? Mám zátěžové astma, přesto se to po pravidelné jízdě na kole zlepšilo a zlepšuje, jen jsem se musel naučit jezdit. Šlapat do kruhu, nepřetěžovat se, rozložit síly, správně řadit, pít, jíst i odpočívat, když je třeba. Je to jen o vůli. Tak přeju hodně VŮLE a TRPĚLIVOSTI! :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.07.2011
    Autor: marrier
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Už budu jen lepší a lepší ...

         

    Že si s tim lámeš hlavu. Jsem ještě nikdy nikoho nepředjela :) A jednou mě těsně pod vrcholem kopce předešla pěší tůristka, to mě teda trochu rozladilo, ale na radosti, že sem to vyjela, nic neubralo.
    Si jezdim sama a svým tempem (v průměru svižné pěší chůze) dokážu jet furt, klidně celej den a ještě kus noci. Ten nadhled se projeví až k večeru, kdy už to případnému spolutůristovi nejede vůbec :))

    [ Zpět ]
    Datum: 04.07.2011
    Autor: bara2
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

354 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024