reklama

Kdy vyrážíte na výpravy?

Nevím proč, ale nejvíc cykloturistů jezdí jen v červenci a srpnu. Myslím tím tedy hlavně cykloturisti, kteří jedou více dnů v kuse a ne jenom víkendové jezdce. Jak uhodí září, nastane konec. Když jsem se vracel po 20. září přes Alpy domů, tak jsem potkal za 1000 km jediné 3 německé cykloturisti u GG. Koukali jsme na sebe jako na zjevení. To samé před dvěma lety, když jsem jel v červnu, tak cestou opět ani noha (cykloturista). Prostě mě připadá jako kdyby všichni vytáhli kola s brašnami v červenci a na konci srpna je uklidili. Nebo, že by to bylo hlavně prázdninami? Ale pracujícím by to mělo být jedno. No nic, jen taková malá úvaha :o) Jsem zvědav, kolik cykloturistů potkám v červnu cestou do Alp, možná mě budou stačit prsty na jedné ruce :o). Fanda

Datum: 23.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
  • Re: Kdy vyrážíte na výpravy?

         

    no je to asi těma prázdninama, ale možná víc působí síla zvyku. navíc spousta kempů má otevřeno jen o prázdninách atd. jinak s tebou souhlasím, červen, září ale i květen jsou podle mně lepší měsíce než prázdniny.

    [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (roman)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kdy vyrážíte na výpravy?

           

      No vidíš, s těma kempama mě to nenapadlo, asi proto, že je nepoužívám. Něco na tom taky bude. A asi početná skupina jsou též studentíci.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.04.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kdy vyrážíte na výpravy?

             

        Vysokoškoláci mají prázdniny většinou až do konce září skoro.. a v červnu zkouškový (to ale většina ty zk. ještě nemá). Třeba jsou všichni družní a nechcou jezdit když nikoho nepotkávají. A když v červnu a září nikdo nejezdí, tož taky nejedou:-)
        Víte někdo o někom kdo jezdí na vandr v zimě? A třeba i na běžkách?

        [ Zpět ]
        Datum: 24.04.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Kdy vyrážíte na výpravy?

               

          Tak třeba já. I když to vandrování beru trošku víc sportovně, ale každý měsíc nějaká hřebenovka na 4-5 dní, a i v zimě (běžky, sněžnice, mačky), a od května do září potom i výpravy na více dnů.

          [ Zpět ]
          Datum: 24.04.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

388 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024