reklama

ráfky: Shimano WH-M505 disc

Zdravím mám tyto ráfky: Shimano WH-M505 disc A zajímalo by mě, co si myslíte o jejich kvalitě? Také by mě zajímalo, zda při jiném výpletu a zvolení jiných drátů změním o něco kvalitu? Co třeba toto: http://www.bikestore.cz/kola/draty/193/dt-swiss...
Děkuji

[ Zpět ]
Datum: 10.06.2011
Autor: spen
  • Re: ráfky: Shimano WH-M505 disc

         

    ja je mam rok (zatim cca 1000km) na pracovnim kole, ktere jezdim vicemene jen z 90% po nasich super silnicich (praha). ovsem mam 100kg, a kolo je v podstate bez funkcniho odpruzeni, takze zahul dostavaji. kupoval jsem je predevsim kvuli cene, rel. dobre hmotnosti a moznosti diskovych i v-brzd. celkove jsem zatim spokojen, zadne praskani spic ani krouceni rafku se nekona, za ty prachy na obyc. kolo dobry.

    doporucuji vsak dotahnout a kontrolovat osy naboju a mam podezreni, ze kryci paska der vypletu mi stale (co 100km) cvaka duse. zda se mi, že je z najakeho tvrdeho plastu s ponekud ostrou hranou,proto se ji prave konecne chystam vymenit, doufam, ze to prestane.

    jinak na tom mam michelinky xc at (nebo tak nejak) a doposud obyc. duse geax

    [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2011
    Autor: Belasi
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

343 cyklistů (10 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024