reklama

Ktery kolecko z tech dvou?

Ahoj kolari a kolarky, hodlam zakoupit bajka. Na netu jsem projel mozne i nemozne, uz se v tom pomalu nevyznam. Nakonec jsem si vybral dve kolecka a nevim ktery z nich. Muze mi nekdo poradit, pokud ma zkusenost s temito modely?
Var.1: KONA HOSS DEE-LUX (model 2004)
http://www.kona.cz/2k4_kolo.php?bikeID=27

Var.2: GT Avalanche 0.0 disc (model 2005)


http://www.bikecentrum.cz/gt_detail.php?id=583...

[ Zpět ]
Datum: 01.10.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Bělouš ([email protected]))
  • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

         

    Podle parametrů který u toho jsou bych si asi vybral tu Konu a to hlavně kvůli vidlici(Mazrochi Bomber) a taky kvůli těm brzdám, kam se hrabou nějaký Shimana na Hayesy.

    [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

           

      Koukam ze se vyznate , ja s vama souhlasim .

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

             

        me se LIBI ta KONA ;)

        [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (mdk)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

           

      Podle mě jsou lepší shimanovský hydrauliky deore než hayesovský 9

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

             

        Těžko říct, teď jsem prohlížel obě kola. Nic proti Koně, ale mně to GT vychází jako lepší

        [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (newman)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

             

        Mě osobně se shimanovský hydry moc nelíběj, ale je to spíš věc jak mě oslovili, než zkušenosti. Ale můj největší favorit mezi kotoučema sou právě ty hayesy 9

        [ Zpět ]
        Datum: 11.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Kelib ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

           

      nechci za každou cenu oponovat nebo hájit gt nebo shimano, ale na předku je kotouč 203mm, což bude brzdit vic než dost, přesmykač a řazení z vyšší řady a pro někoho i 90dkg-ový rozdíl hmotnosti má svou "váhu" při rozhodování. další věc je, že na trh příchází modely 2006...
      a co se ti nezdá, tak ti prodejce hned vymění a ty doplatíš jen rozdíl. tak to aspon praktikuje můj prodejce. takže bych si vybral to, co mě na první pohled oslovilo.
      přeju ti šťastnou ruku:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (vette)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

         

    Bral bych tu KONU jelikož s tou značkou mám dobré zkušenosti.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Le Zakarr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

         

    No já bych bral toho avalanche, to je taková moje platonická láska, ale proti té koně taky nic nemám.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

         

    Teda, ted se to tady nejak rozmnozilo. Optal jsem se taky na strankach KONY, a tam mi rekli, ze bude problem sehnat model 2004, takze asi sahnu po stejnym modelu ale o rok mladsim. Samozrejme, ze uz se cim dal, tim vis priklanim k tej KONE. Poprvy sem to zahlidl tady v Kanade ve Vancouveru a hadam, ze se tady i vyrabi.
    Takze nakonec asi faqt tu Kanadu :)
    Diky Vam vsem moc za nazory a pokud mate dalsi zkusenosti, prosim napiste.
    Uz se nemuzu dockat az se vratim domu a budu ro resit.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Belous ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

           

      Určitě ve Vancouveru - v Čínský čtvrti. Takže je to všechno stejně dálnej východ. Nebo dálnej západ? :')

      [ Zpět ]
      Datum: 11.10.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Ktery kolecko z tech dvou?

             

        Ve Vancouver na 4 Ave kousek za Burrard St Konu 2004 a 2005 jeste dostanes , je na ni sleva protoze uz maj Kona 2006 , ale proc si ty kramy na kola v okoli Vancouver neobtelefonujes kde maj nejlepsi deal , staci se podivat do yellow page . Jo nezapomen si vyplnit na letisti jako turista tax dotaznik az poletis domu , Canada ti domu asi za dva mesice posle teda vrati penize - naky tax (dane ) co jsi tu zaplatil jako non cnd citizen , zavolej si na tax a incom office do Surrey , tam maj ty lejstra co vyplnis taky . Kazdej dolar co dostanes zpatky jedobrej .

        [ Zpět ]
        Datum: 13.10.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

306 cyklistů (16 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024