reklama

Hledá se Jinec!

Haló, chlapče :D, co je s tebou? V ČR je už teplo, od pondělí opět klimatizuji, zima už ti tady nebude...

[ Zpět ]
Datum: 26.05.2011
Autor: hekynen
  • Re: Hledá se Jinec!

         

    Nebuj!
    ON tě sleduje ...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2011
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledá se Jinec!

         

    Podzimní NaKole mu sedělo, současná podoba ne.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2011
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Si se zapomněl přehodit na AV, ne?!?

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Počkej, vážně? Já nějak nepostřehl rozdíl...

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: k.vl
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledá se Jinec!

         

    Zase ho zašili v Jordánsku. Ten má ale smůly kopec.:-(

    [ Zpět ]
    Datum: 26.05.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Ale ne! V Emirátech! Dojednával tam kšefty pro tuhle brněnskou skupinu "organizovaného zločinu":
      http://www.policie.cz/clanek/podvodnici-meli...

      ;o)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.05.2011
      Autor: PepikW
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Hledá se Jinec!

             

        Tak se mrkni sem (jestli se umíš přihlásit) http://www.nic.gov.jo/

        [ Zpět ]
        Datum: 26.05.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Hledá se Jinec!

               

          Myslíš, že už bručí v emerický korekci? Sice jsem ho tam ve výpisu nenašel, ale je fakt, že trestanci z Gvantanáma tam uvedení nejsou...

          [ Zpět ]
          Datum: 26.05.2011
          Autor: PepikW
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hledá se Jinec!

                 

            Hele a ozval se ten jeho vnouček - mrav nebo jak se jmenoval - ještě po té, co odjel za dědou na Vánoce?!?
            Jestli ne, tak by tam byli zašitý oba dva...

            [ Zpět ]
            Datum: 26.05.2011
            Autor: radka
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledá se Jinec!

         

    Odpověď na titulek - Jinec žije a není zavřen v žádném protirežimním lágru kdekoliv ve světě.
    Jenom nemám nějak čas a pokud jej mám, najíždím zanedbané kilometry na kole. Studuji zpětně zdejší diskuzi a je toho za toho půl roku dost. Nějak váhám reagovat, poněvadž jsem dost upřímný a docházelo by zde zbytečně ke konfliktům (mimo jiné jsem zjistil, že někteří diskutující to berou moc osobně a vážně). Navíc jsem zjistil, že technické rady jsou v menší míře, než jsem registroval v počátcích (doufám, že je to tím, že znalosti nás Nákoláků dosáhly vyšší úrovně - já jsem se zde dosti poučil).
    Ovšem přibylo mnoho "filozofů", které jsem dříve neregistroval a potom také těch, kteří reagují skoro na všechna témata a i když k nim nemají co fundovaně říci, snaží se být vtipní, což ovšem vtipné být nemusí pro jiné.
    Uzavřu jedním pozitivním zjištěním - svého času zde "hořela" válka ohledně ježdění na kole přes přechod pro chodce. Jeden z mých názorových odpůrců (zatvrzele trvající na tom, že se přes přechod jezdit může) v jiném tématu dával před několika dny diskutujícímu přednášku o tom, že se přes přechod jezdit nesmí. To potěší.....
    A abych nezapomněl - všechny vás zdravím!!!

    [ Zpět ]
    Datum: 27.05.2011
    Autor: jinec
    Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Díky za info! Jsem rád, že jsi stále mezi námi. ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2011
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Takže pomník fakt nebude :o)))





      No jo, já vím, zase ftipná, za každou cenu... Ale já už asi jiná nebudu...

      [ Zpět ]
      Datum: 27.05.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Hledá se Jinec!

             

        Předem avizuji - žádný pomník. Anonymně spálit, rozptýlit a počurat.
        Jinak já osobně pořád o tom konci přemýšlím (ale v dobrém). Jen připomínka - jaký je život... Zítra večer máme sraz maturantů po padesáti dvou letech. Vždy jsme to měli po pěti letech, ale při řídnutí našich řad jsme si při padesátce řekli, že to musí být častěji. A za uplynulé dva roky zakalili další tři (zdůrazňuji: nekuřáci a úzkostlivě hledící na životosprávu).
        Proto - k vysokému věku životem na plný koule!!!

        [ Zpět ]
        Datum: 27.05.2011
        Autor: jinec
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Hledá se Jinec!

               

          Oddych jsem si, uz mi to taky vrtalo hlavou.
          Rad Te ctu. A klidne nam to vytmav, alespon se obcas nekdo z nas chytne za nos (mne nevyjinaje).

          [ Zpět ]
          Datum: 27.05.2011
          Autor: Murphy
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hledá se Jinec!

                 

            nevyjiMaje!
            Ted nevim, jestli to byl jen prehmat o klavesu, nebo podvedoma reakce na prezdivku... 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 27.05.2011
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Hledá se Jinec!

                 

            Buď v klidu, žádné vytmavování. Navíc - nechci se vracet ke konkrétním výhradám v minulém čase. Je i možné, že se stávám protivnějším, ale ono moc důvodů (globálně) k radosti není. Lidé jsou krmeni falešnými představami, že krize z předloňska skončila, nelíbí se mi nové válečné konflikty, jsem zhnusen politickými poměry u nás (kromě keců jsem na žádné reformy nenarazil, nevím, že by někdo byl potrestán za korupci) a proto se mi asi zdají zdejší výpady směšné (dnes v noci jsem četl o cyklojízdách a potom básníkovu ságu).
            Cyklojízdy (můj sobecký názor) - já osobně bych na ně nejel, ale neodsuzuji ty, kteří se jich zúčastňují ani ty, kteří nadávají na "blokádu" (dost těžko si dovedu představit, že by mne někdo proti mé vůli zdržoval). Jen mě překvapí, když někdo je rozčilen, že je někde 10 minut zdržen a pak o tom hodinu píše (to považuji za zdržení).
            K básníkovu (básníku, není to proti Tobě) dílu, které jsem nemusel číst s přestávkami ale v kuse. Já moc tomuto žánru nerozumím, mohu pouze říci za sebe - líbilo, ale tím neříkám, že je to něco mimořádného (zkrátka - nerozumím). Jen mě překvapilo, že někteří aplaudovali (slovně) tak, že by to mohlo být komerčně úspěšné (nikoliv pouze na stránkách této diskuze). Chybělo mi tam "jdu s Tebou do toho, je to vynikající, jdeme s tím na trh, protože v úspěch věřím" (básník sám do toho jít nemůže, viz jeho zmínka o sponzorování cest). A to je asi to moje zkreslené vnímání a proto asi i ten někdy otravný tón.
            A ještě maličkost - několikrát jsem narazil na frázi "...jehož jméno se nesmí vyslovit.." - dotaz - proč? Byl skutečný (a snad je) a to se ho snad někdo bojí? Tomu se mi nechce věřit, vždyť v době jeho zdejšího fungování si na něm mnozí nabrousili ostruhy. I když byl pro mnohé zlo, nejlepší je to zlo pojmenovat!

            [ Zpět ]
            Datum: 28.05.2011
            Autor: jinec
            Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Hledá se Jinec!

                   

              "...jehož jméno se nesmí vyslovit.." - Možná bych v tom hledal ironii a ftipný, nebo pseudoftipný opis. Však když budeš hledat, to jméno, které se nesmí vyslovit tu občas najdeš :-)

              [ Zpět ]
              Datum: 28.05.2011
              Autor: ronda
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Hledá se Jinec!

                   

              Takže "jdeš s ním do toho" ?!?

              [ Zpět ]
              Datum: 28.05.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Hledá se Jinec!

                     

                Bude to znít pro básníka krutě, ale já nejsem přesvědčen (na rozdíl od mnohých zdejších) o úspěšnosti mimo okruh tohoto fóra.

                [ Zpět ]
                Datum: 28.05.2011
                Autor: jinec
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Nazdar nazdar ! To víš, technika se tady už probrala taky ze všech stran a kdeco se dá zpětně dohledat. A tak se tu řeší akorát když někdo něco rozeberU a nemůže to dát zase dokupy :-)
      Jo a fakt tady teď někdo tak horečně hlásal nejezdění po přechodech proti svému dřívějšímu přesvědčení ? Si to budu muset znova profrčet, kdo by to mohl být. Jen jestli nedošlo k nedorozumění :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 28.05.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Hledá se Jinec!

           

      Ať tak, či tak, jsem rád, že jsi tu. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.05.2011
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Hledá se Jinec!

         

    O.T.
    Narcismus rozhodně nepatří mezi kladné vlastnosti člověka. Pokud se tak rádi stáváte za každé situace středobodem celé konverzace či zábavy, rozhodně se nepyšníte dobrou vlastností. Neuškodí, když občas potlačíte své nenasytné ego a necháte prostor pro vyjádření názorů druhých lidí.
    Zdroj: Novinky.cz
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 28.05.2011
    Autor: AV
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

328 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024