reklama

Brněnská Pyžamová Cyklojízda

Termín: 30.05.2011
Místo: Brno

V noci sníte o městě, kde se dá žít i za dveřmi vašeho bytu. O městě k životu. O městě pro všechny. Pak se probudíte do šedé reality Brna, které už léta patří automobilu.

Ale tentokrát ne. Ne 30.5., poslední pondělí v měsící květnu. Přijďme toho dne "tak jak jsme se probudili", tak jako by ulice…

Datum: 20.05.2011
Autor: Darek
  • Re: Brněnská Pyžamová Cyklojízda

         

    Já mám celkem pohodlné auto s klimačkou, rádiem, cesty do kanclu placené zaměstnavatelem, s tím, že do toho vejde i mírná odbočka na nákup a podobně.

    A přesto jsem letos (znovu) začal jezdit do práce na kole, které naopak pořizuji a provozuji na své náklady, protože je to zábavnější.

    K této mé osobní zkušenosti mi nesedí dogmatické tvrzení, že Brno už léta patří automobilu.

    Chápu, že jste studenti, "zaměstnanci" NGO a nezaměstnaní. Já vstávám poněkud dříve, než na zmíněných 17:00, a ještě mezitím stíhám práci. Takže se nemohu dostavit tak, jak vstávám. Tedy mohl bych, a vzhledem k tomu, že spávám nahý, tak bych byl možná na titulní stránce.

    Užijte si to, vyblbněte se, ale prosím vás, chovejte se v ulicích slušně, nejen o CJ, ale i jindy. Ať se nemusím na kole stydět za své kolegy.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Brněnská Pyžamová Cyklojízda

         

    zní to děsně fajn, ale do Brna bych kvli tomu nejel.
    tedy znělo to děsně fajn až k těm náckům a negrům.
    To komentovat asi radši nechci, protože bych použil spoustu sprostých slov.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Brněnská Pyžamová Cyklojízda

         

    V 5 odpoledne? Trochu pozdě na vstávání a moc brzo na takové blbnutí v pracovní den uprostřed města, to je ještě dost velký provoz.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.05.2011
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačka na kolo

29.04.2025
Ahoj, hledám parťačku na jarní cyklovyjížďky Praha a okolí, na pohodu, nejde o kilometry, ale o to užít si jízdu.

Hledám: Věřím, že ještě potkám lásku.

25.04.2025
Život je náhoda a musí se mu jít naproti… a tak tu jsem a říkám si, že třeba zrovna tady bude moje druhá polovina…

Hledám: Jsem jaká jsem.

25.04.2025
Já bez závazků, hledám parťáka pro život, který už je na tom také podobně. Pouze vážně, ale s nadhledem a…
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

304 cyklistů (9 přihlášených)

Pobaltí 2023 - 2. část

...s mírným zpožděním... Z Litvy do Lotyšska Tuto cestu jsem si poprvé ani nepsala žádný deníček, ani nic…
Peggy | 24.04.2025

Norsko 2024 aneb za tučňáky a pižmoni

Dovrefjell Dovrefjell je pohoří v jižním Norsku v krajích Møre a Romsdal, Trøndelag, Innlandet. Na severu je…
šíp | 23.04.2025

Slunce, smích a první letošní kilometry po Vltavské cyklostezce

Začátek dubna nám letos nadělil opravdu krásné počasí - modrá obloha, lehký vánek a příjemných 17 stupňů.…
Mirila | 21.04.2025