reklama

Do 15000 Prosím

Dobrý den,prosím budtě na mne hodný a poradte je to furt dokola.Zrovna začala sezona a me se rozpardl muj olpran a hledám náhradu do 15000,jediné co jsem našel a moc se mě líbí je http://www.solidosport.cz/…C-600-D-2010 ale nejsou nikde velikosti,preferuji červenou mám novou helmu tak bych jí rád používal ,díky za trpělivost vážím 90 na 185,ještě jsem oběvil http://www.mojekolo.cz/29079-matts-tfs-xc-700-v... co vy na to ? díky za nápady

[ Zpět ]
Datum: 10.05.2011
Autor: tiskar
  • Re: Do 15000 Prosím

         

    Na konkurenčním servru mě bylo nabídnuto tohle je dobrý http://www.kola-online.cz/Superior-XC-840-model... ?

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: tiskar
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do 15000 Prosím

         

    do 15000 to tu mají skoro všichni. Jsem zvědav, jestli letos najedu víc.

    Tedy až na tu barvu bych doporučil Meridu 700. Vzduchová vidle, dutá osa, velmi slušné osazení. Při Tvé váze bych zvážil montáž kotoučovek (sundat Včka, dát kotouče, navárky to má; nemusíš to dělat hned) a jiné pláště (to je už spotřebák).

    [ Zpět ]
    Datum: 10.05.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do 15000 Prosím

           

      V zásadě souhlas, jen jak vidím u vidle RST, tak zbystřím. Tuhle konkrétní neznám, třeba to nebude taková $račka.
      Já mám kolem 85kg, a kvalitní a seřízené véčka mě ubrzdí v pohodě. Vyzkoušej, při tvé váze jsou i ráfky spotřebák, tak pak kdyžtak vyměníš kola i brzdy;-)
      Něco jsem tu vytipoval, aby řeč nestála;-)
      http://jizdni-kola.heureka.cz/srovnani-produktu...

      [ Zpět ]
      Datum: 10.05.2011
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do 15000 Prosím

             

        Za ty peníze se běžně prodává péro se žvejkačkou...

        Jo a málem bych zapomněl, kola jsou už napletená na nábách pro kotoučovky, není potřeba cokoliv přeplétat.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2011
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do 15000 Prosím

               

          To je ekonomicky dobrá vatianta ty kotoučový náby, seš si tím jist?
          Člověk koupí, a když zjistí, že mu véčka nestačí, na podzim ve výprodeji koupí pořádný šlajfy.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2011
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do 15000 Prosím

             

        First už je použitelná vidlice. Má vnitřnosti skoro stejné jako R7.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2011
        Autor: Mlok
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do 15000 Prosím

               

          Tak že mě doporučujete spíše http://www.mall.cz/horska-kola/merida-matts-tfs... mě se taky více líbí ,kdybych vbudoucnu chtěl přehodit na kotoučkovky na kolik by mě to vyšlo 700 v D se nedají sehnat

          [ Zpět ]
          Datum: 10.05.2011
          Autor: tiskar
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do 15000 Prosím

                 

            Hoši něják to tu vázne pomuže když zvednu limit na 18000?díky

            [ Zpět ]
            Datum: 10.05.2011
            Autor: tiskar
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Do 15000 Prosím

                   

              Přidej ještě 10 a uvidíš ten cvrkot :-))

              [ Zpět ]
              Datum: 10.05.2011
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Do 15000 Prosím

                     

                Nechám to na tom superioru 840 bylo mě doporučeno stím že v budoucnu dokoupím vidlici.Osazení je prý dobrý tak proč ne

                [ Zpět ]
                Datum: 11.05.2011
                Autor: tiskar
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do 15000 Prosím

         

    A co takhle Specialized Crosstrail sport s kotoučema za 14999,- ? U Šírera na kartu Sphere sleva 7% - 1000,- .

    [ Zpět ]
    Datum: 11.05.2011
    Autor: kuchař11
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

425 cyklistů (16 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024