reklama

Vlak: Praha-Livorno

Potřeboval bych poradit, jak se dopravit vlakem z Prahy do Livorna (itálie), ve třech lidech a pokud možno co nejlevněji, poradí někdo...? Když jsem poslal tento dotaz na ČD, tak přišla neskutečně komplikovaná odpověď a ještě to bylo staršně drahý.
Je lepší si kupovat v každém státě jízdenku zvlášť...?

Děkuju

[ Zpět ]
Datum: 08.05.2011
Autor: jiřík
  • Re: Vlak: Praha-Livorno

         

    Ahoj, nechci aby to vypadalo ironicky, ale na ČD ti neporadí nic lepšího než IDOS :) a k té destinaci.. Do Itálie nejezdí přímé vlaky od jinud než z Rakouska a ještě s přestupem. Jinak 3 vteřiny práce: http://jizdnirady.idnes.cz/detail/?p...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Vlak: Praha-Livorno

           

      jestli dobe koukám tak ten druhý vlak ( 235 Allegro Tosca ) ale kola nebere, ne?


      přímej vlak s přestupem zní dobře:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2011
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vlak: Praha-Livorno

             

        Nepotřebuju aby ten vlak bral kola. Tohle bude dovča vyjímečně bez kol....

        [ Zpět ]
        Datum: 08.05.2011
        Autor: jiřík
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Vlak: Praha-Livorno

               

          tak to mě nenapadlo, když se ptáš tady :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 08.05.2011
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlak: Praha-Livorno

         

    a pokud se rozhodneš koupit jízdenku už v Praze, tak ušetříš na kurzových rozdílech, které nejsou vůbec malé a hlavně České Dráhy si přerozdělují jízdné s dopravci v Evropě sami-

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlak: Praha-Livorno

           

      Právě, že koupit si jízdenku v Praze je holá sebevražda, vyjde to neskutečně draho. Do zahraničí totiž neexistuje skupinová jízdenka a my pojedeme 3.
      Tak si myslím, že vyjde mnohem levněji si koupit jízdenky předem od jednotlivých národních přepravců.
      Ale tady mě akorát jeden amatér dá odkaz na IDOS....

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2011
      Autor: jiřík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlak: Praha-Livorno

           

      Ono asi záleží jak kde, kamarádka jela vlakem do Polska k Baltu a kdyby lístek koupila z čech tak vyšel na dva tisíce a když si koupila na hranice a od hranic v polsku tak jí to vyšlo na 700, což je značnej rozdíl...

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2011
      Autor: zdendazzz
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlak: Praha-Livorno

         

    A co jet busem se StudentAgency do Florencie? A y Florencie už je to kousek (cca100km) do Livorna.

    Ale já bych volil raději letadlo, než někde šaškovat s vlakem...x přestupů, zdlouhavé a hlavně dražší....

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlak: Praha-Livorno

         

    Autem. Řešil jsem stejný problém před časem a nejlepší pro tři lidi je auto. Myslím, že lacinější řešení neexistuje.

    A ještě něco. Pokud dále pokračuješ na Korsiku nebo Sardínii, může se vyplatit jet tím autem až na ostrov a nenechávat ho v Livornu.

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlak: Praha-Livorno

         

    Hele student agency otevřel na hlaváku pobočku, pravděpodobně přebral zaměstnance dříve zrušené prodejny zahraničních lístků.... A ty všichni chválili, takže tam by ti třeba mohli poradit...

    [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vlak: Praha-Livorno

         

    Kdo jede do Livorna, tak většinou míří na Korsiku, Elbu apod.
    Navíc bez kol. Tak to bych se zajímal o letenky do Nice (nedávno ještě levná destinace) a o ferry odtud do Bastie.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.05.2011
    Autor: mirekbik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vlak: Praha-Livorno

           

      Autobusem, vím, že ta možnost je, ale to se mi nechce, ve vlaku je víc pohodlí....
      Nice, není špatnej nápad, ale jezdí tam odtud trajekt na Kroskiku...?
      Nebo není letiště přímo na Korsice. Autem se bojím, mám starou šlupku, nevím jestli by to vydržela....

      [ Zpět ]
      Datum: 09.05.2011
      Autor: jiřík
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (3 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024