reklama

Rozdil mezi Croozer 737 a Croozer for kid 1

Zdravim, mam takovy dotaz, slysela jsem, ze novy typ Croozera tedy kid 1 je horsi jak starsi model 737, mate s tim nekdo zkusenost? Mam moznost koupit ten ci ten a ted mam dilema :)) diky za info

[ Zpět ]
Datum: 29.04.2011
Autor: idam
  • Re: Rozdil mezi Croozer 737 a Croozer for kid 1

         

    U Croozeru Kido for 1 je navíc ještě nový model 2010, který je ještě jinačí i tvarově než prvni řada Kid for 1. ;-)
    Mám první model Croozera 535, což je vlastně dvoumístný kolega 737. Musím říci, jako druhý majitel, že trvanlivost je - pokud je vozík fakt v permanenci - trošku problematická. Ovšem ten můj vozík je v provozu již 8-mým rokem, což je na hadrový výrobek docela dost. Už má za sebou různé opravy pláště a zatím jezdí stále na původních gumách. První majitelka ho používala systematicky jako kočárek ( 4 roky ) a u nás v zimě jako kočárek a v létě permanentně za kolem rovněž letos 4.rokem. Zatím ale stále drží. Kdyby bylo na mě. koupil bych bud´ starší(myslím bazarový) 737. Na veletrhu For bikes jsem viděl nový model 2010 Croozeru Kid for 2 a jeho nový tvar se mi moc líbí. Jinak prostorově se mi zdají hodně podobné.

    [ Zpět ]
    Datum: 29.04.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rozdil mezi Croozer 737 a Croozer for kid 1

           

      No ono tam slo o to, ze znami rikali, ze zkouseli dat prcka do voziku 2010 a borok tam byl dost natesno, moc se mi to nezda, kdyz jsem cetla od vyrobce, tam je vice mista na nohy...takze hlavne proto se ptam

      [ Zpět ]
      Datum: 29.04.2011
      Autor: idam
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rozdil mezi Croozer 737 a Croozer for kid 1

             

        Myslím, že je to podobné - rozdíl může činit jen to, že v dřívější verzi je jen nárazník a nikoli ještě zvýšený přední okraj, což může činit problémy při nastupování dětí a možná i to, že si děti nemohou natahnout nohy rovnou z vozíku ven ( samozřejmě v klidové poloze vozíku ;-) ). Ale viděl jsem dvojčata zhruba 1,5 roku v novém modelu a vešla se bez problémů.;-) Mně osobně opravdu připadá nový model prostornější pro nohy ale opticky mi připadají sedačky ještě více utopené dolů, což nevidím býti přínosem, protože větší děti budou mít kolena pod bradou, protože ty si musí nohy prostě skrčit - natažené nohy tam asi nepůjdou tak jako tak....tolik místa tam asi zase na ty nohy nebude...;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 29.04.2011
        Autor: Martis
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Rozdil mezi Croozer 737 a Croozer for kid 1

               

          hmm:) no tak me dilema stale pokracuje :)) cenove bych to mela stejne, tak jsem si rikala, ze by byl lepsi novy model, i kdyz ten starsi jevi minimanlni znamky pouziti...ono asi tezko najdu nekoho, kdo mel ditko v tom i tom..:))

          [ Zpět ]
          Datum: 29.04.2011
          Autor: idam
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Rozdil mezi Croozer 737 a Croozer for kid 1

                 

            Idam také jsem řešila a nakonec koupila nový model. Dnes by měl dorazit. Dobré foto, jak v novém modelu sedí desetiměsíční mimčo najdeš na diskusi s dětmi na kole na emimino.cz někde ke konci. Z toho si docela uděláš představu, kolik je tam místa. Mě se hlavně líbí, že ta přední zvednutá část brání prachu. Protipylovou síťku dokupovat nebo vyrábět přes celý vstupní otvvor nechci, protože přes ni dobřže neproudí vzduch, takže nejspíš pokud i přes to zvednuté čelo vozíku bude prach na mimčo padat, tak jen zakryju dolní část síťky (vstupního otvoru) protipylovou tkaninou nebo něčím podobným.

            [ Zpět ]
            Datum: 18.05.2011
            Autor: Mafina5
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

351 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024