reklama

Maras v Pobaltí

V roce 2009 jsem se vydala na vandr do Pobaltí. Na začátku června jsem vyrazila za krásného slunečného počasí doufajíc, že takto budu mít celou dobu. Ó jak hluboce jsem se mýlila. Čím severněji jsem jela tím bylo hůř, zima, déšť, vichr. Prostě maras. Ale díky tomu jsem neměla o zážitky nouzi a měla…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 25.04.2011
Autor: pajusha
  • Re: Maras v Pobaltí

         

    ahoj článek nebo jak to nazvat je bezvadný no my letos jedeme do polska k baltu tak jsem zvědavá já a kamarád Alda protože mám dvojkolo tak nemůžu jed sama no a myslím že bespečnější to bude ve dvou vzhledem k tomu že nevidím úsměv jo a dotaz nechceš jed snámi? jsme s opavy díky Cvrček

    [ Zpět ]
    Datum: 25.04.2011
    Autor: cvrček
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maras v Pobaltí

           

      Ahojky, to mě potěšilo ta tvá nabídka na cestu do Polska:-))Žel vzhledem mé děravé šrajtofli letos musím vydělávat přes léto nějaké ty korunky, aby bylo další cestovatelské dobrodružství. Již 2 roky jenom vandruji po Evropě a zjistila jsem, že "slánka holt není bezedná" xixixi. Jinak ať se vandr na dvojkole vydaří, hlavně počasí nechť vám přeje. U Baltu je krásně, ikdyž koupando je spíše pro otužilce:-))Pajusha

      [ Zpět ]
      Datum: 25.04.2011
      Autor: pajusha
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maras v Pobaltí

         

    Máš můj palec, ale jak to bylo dál? :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maras v Pobaltí

           

      ...stejná otázka jako v " Jak utopit doktora Mráčka." "...Hledám ženu, která mě včera zachránila, nebot´...." a každý se pak Hanzlíka ptal..."Co?...nebot´?";-)

      [ Zpět ]
      Datum: 26.04.2011
      Autor: Martis
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maras v Pobaltí

           

      A co bylo dál?Xixixi, to by jste rádi věděli co? Tak už to tam máte:-))

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2011
      Autor: pajusha
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Maras v Pobaltí

             

        Dobrý, fakt máš výdrž. Mne chladno a deštivo dost deptá. Ale druhej palec už mi to nejde přidat, vyplácal jsem ho na tu první část :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 01.05.2011
        Autor: básník
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Maras v Pobaltí

         

    Skvělé čtení, doufám, že bude pokračování:-) Loni v květnu jsem takhle v dešti a pěti stupních nad nulou cestoval na druhém břehu Baltu na Olandu, takže si ty pocity dovedu představit. Nadával jsem si, jestli mi to za to stojí... až jsem byl zase v suchu a teple, tak jsem věděl, že stojí a letos jedu zase. Balt je prostě nádherný!

    [ Zpět ]
    Datum: 26.04.2011
    Autor: MarekD
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Maras v Pobaltí

           

      tak už to tam je=pokračování:-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.04.2011
      Autor: pajusha
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Maras v Pobaltí

             

        Parádní čtení! A máš můj obdiv, déšť a zima dokáží řádně nahlodat psychiku:-)

        [ Zpět ]
        Datum: 03.05.2011
        Autor: MarekD
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024