reklama

Tříkolka tlak vzduchu v pneu

Chci se Vás optat kolik tak foukáte předky a kolik zadek.

[ Zpět ]
Datum: 24.04.2011
Autor: Alban
  • Re: Tříkolka tlak vzduchu v pneu

         

    Používam schwalbe marathon klasic 1,5" a pri jazde po kvalitných cestách tlačím na max. okolo 6 atm všetky 3 kolesá. Ak viem, že budem jazdiť dlhšie v teréne, znižujem tlak na cca 3,5 atm kvoli lepšiemu záberu a "pruženiu". Vždy ale rovnaký tlak vo všetkých troch kolesách.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2011
    Autor: mozimy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tříkolka tlak vzduchu v pneu

           

      No mám taky ale big aple tak to naperu něco mezi.A kolik ti to váží samotné a kolik stebou ?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2011
      Autor: Alban
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tříkolka tlak vzduchu v pneu

           

      Zkoušel jsem jak 4 atm. tak i ty 3 atm, sice to sedí jede jak prase ,ale jak přijdá díra a že jich tu je dost tak to je rána jak svina.Tak jsem tam nechal 2,5 zlatej střed a jde to.Kolik jste nejvíc valili z kopce pochlubte kolik máte rekord ???Já mám 62km a to jsem se už bál :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 08.05.2011
      Autor: Alban
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tříkolka tlak vzduchu v pneu

         

    ja tiez tlakujem co sa da..bo inak mame vetci odpor 3 kolies v 3 stopach.. najme na nie-pevnom povrchu..

    [ Zpět ]
    Datum: 24.04.2011
    Autor: PolloK
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

453 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024