reklama

Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevezl.

Abych nekecal, že jsem nikdy vlakem nejel, tak jel, ale už to bude víc jak deset let, takže ani nevím jak dnešní vlaky vypadají. To pro úvod, abych předešel různým dohadům a vysvětlil offtopikovým vtipálkům o co se jedná :-)
Potřebuju převýzt lehokola dvě, s dvouma osobama včetně mě. Vyhledal jsem si v jízdních řádech různý spoje a u nich byly různý značky. Kolo, kolo v kroužku, někde jen zavazadla atd. Dávat kolo do zavazadlovýho vagonu se mi nechce, aby ho nějakej chytrák nepoškodil, protože co jsem si přečetl na diskuzích mi stačilo. Takže bych ho měl rád u sebe ve vagonu pod kontrolou.
Je pravda že do každýho vlaku, kterej má v jř označení kola, se bez problému dá naložit 2x leháč a sedět přímo u kola, nebo tak abych na něj pořád viděl ?
Díky.

[ Zpět ]
Datum: 18.04.2011
Autor: Zdenda-Max
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    to je strašně různý. Záleží na typu vlaku....
    V každým je to trošku jinak.
    Když je tam symbol kola máš je nějakým způsobem u sebe.

    Když je to úschova během přepravy, tak je máš ve vagoně vedle a nevidíš na ně a nejsi s nima. Já tohle tedy osobně preferuju než abych se s tím kolem sral a překážel ve vlaku i když se to smí, když tam ten symbol kola je.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Zatím nejlepší zkušenost mám s vlaky Regionova. Nízkopodlažní, jen musíš vyhnat důchodce, kteří strašně rádi sadají na těch sklopnejch sedačkách, a když bude vlak prázdnej, tak se mlžeš vsadit, že tyhle sedačky budou plný. No a pak už je to jen o domluvě s ostatními cyklisty, maminky s kočárky, atd... Např. trať HK- Ostroměř (Jičín), nebo Pardubice - chrudim (ten býva dost narvaný o víkendu) V motorákách (HK-Liberec) Bývají u záchodů vždy dva háky na zdi, to taky celekm jde, ale nejlepší je asi úschova během přepravy, mají ted docela často v tom pošťáku háky na kola

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: Noch
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Já osobně mám nejlepší zkušenosti s vlaky City Elephant, ale záleží na tom odkud kam jedeš, jezdí totiž v podstatě jen z Prahy do okolí

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: zdendazzz
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Jestli budes prepravovat bez dohledu a nebudou haky, docela slusne pomuze, kdyz na kole jsou plne brasny. Sice se to hur dava nahoru a musis ukecat obsluhu, ze brasny nejdou sundat, ale pak se kolo pekne opira a dalsi o nej taky. 8-)
    DAlsi dobra vec je kus kartonu namotany kolem nohou vidle, zvlaste kolem kluzaku, tedy alespon jestli mas nejakou drazsi.
    A urcite si vezmi klubko gumicuku, uz se mi stalo, ze jsme kola vypinali jak stary "A" stan do prostredka vagono, protoze meli na zemi kole dokola strasne teske a dlouhe bedny cca 50 cm vysoke. Snad dopravovali pusky, nebo co. 8-) Taky se mi v tu chvili vyplatilo mit par kousku provazku - prevazal jsem brzdove paky, aby kolo nepopojizdelo.

    A pak je druha moznost - uvedom si, ze to je jen kolo, dopravni prostredek a ne Picassuv obraz... 8-D

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      A záleží na lidech, jako vždy. Jel jsem z Hořovic do HK, v tom plžeňským rychlíku perfektní průvodčí, na kole mi nechal brašny, pomohl mi ho naložit, pohoda. A z prahy do HK nerudnej kreten s červeným nosem, ani nehnul prstem, dalo práci ho ukecat, abych mohl nechat brašny na kole (pošťák byl prázdný), a pak mi za ně chtěl účtovat další peníze, za úschovu zavazadel behěm přepravy. nakonec jsem je z toho kola sundal.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: Noch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      Jo, to pomáhá nejlíp, uvědomit si, že je to dopravní prostředek :-) Pak už tě nenapadne jet vlakem.

      V tomhle případě je to ať chcem nebo ne sportovní náčiní, které je nutné tahat s sebou.
      Když jsem se jednou rozhodl jet s kolem vlakem, vzal jsem takové, kterého si považuju jako stále ještě použitelný kus šrotu. Pak taky jednou do busu s cyklopřívěsem, to samé.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: Radek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Většina vagonu Č.D. zastydla na úrovní 70. let. Moderní soupravy Regionova jezdí jen na nejlukrativnějších úsecích. Běžné lokálky zůstaly tak, jak je pamatují všici ze školních let. Max. potáhli sedačky semišem, ale jinak zůstává pouze prostor pro kočárky za jednou z plošin. Kolo zvedáš do vagonu hodně vysoko po uzonkých schůdcích uzonkými dveřmi. Pokud je tam postavíš u těch sklopných sedadel, tak jen na úhlopříčku. V tom případě se připrav na to, že budeš celou cestu obsluhovat výdejní automat na jízdenky - tedy budeš dělat štiplístka a každého budeš muset upozorňovat, aby se nezmazal od řetězu. Mnohým pasažerům se tohle samozřejmě nelíbí, a tak nebudeš ušetřen velmi nepříjemných řečí a pohledů. Kola není kde uchytit ani gumicukem, takže si je budeš muset celou cestu držet, aby se nesvalila. Na sklopnou sedačku si může sednout pak max. jeden z těch dvou, protože další nejdou sklopit - jsou tam kola.... a hlavně jsem zapomněl - toto místo se nedá předem rezervovat - tedy pokud bude nějaká mamka rychlejší nebo budeš mít další kolegy cyklisty, kteří pojedou z předchozí stanice, jseš nahranej. Pokud máš spodní řízení, počítej s tím, že abys to protlačil do takového vagonu, budeš je muset otočit( pokud ti to jde) či demontovat. Vagony (tedy nemotorové součásti soupravy), kde jsou symboly kola a kde je nákladovvý prostor pro kola vytvořen, jezdí na úrovni starých lokálek jen na vybraných spojích v sezoně. Pokud bys ho chtěl připojit extra, musíš o to žádat u příšlušného přednosty stanice, odkud je vlak vypravován a tam to musí projít jakousi radou - tedy žádat musíš tuším asi 14 dni dopředu a musiš ho komplet naplnit či zaplatit. Pro dva ho nepřipojí - to vím - ptal jsem se. Takže suma sumarum, auto nebo cyklobus je rozumější volbou na delší trasu vždy nežli vlak. ČD jsou zkostnatělou institucí, at´ si zde na serveru zde piší cokoli. Moje praktické zkušenosti jsou jen ty nejděsivější.;-((((

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      Sam, nebo s kamarady vlakem klidne, s rodinou bych do toho uz taky nesel.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      Zkušenosti všech dotyčných mě utvrzují k postoji cestování vlakem. Vlakem bych jel podobně jako do Ruska - jedině s Wermachtem.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: Zden42
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

             

        Hele - v Rusku dobre nedopadli... Najdi si radsi jine komplice...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2011
        Autor: Murphy
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Co jsem vyzkousel:
    1/ CityElephant - je lepsi to nechat na prvni/posledni plosine, dve kola se vejdou
    2/ rychlik (nakladni vagon): bez problemu, prigumicukovano k mrizi na okne
    3/ Pendolino - dost opich (alespon v jednom), v mistu pro kola se musi projit uzkou chodbickou s pravouhlou zatackou. Musi se nastojato a stejne se obouchaji vsechny rohy. Ve vlastnim prostoru jsou haky a drzak jako se dava na strechu auta. Kolo se musi povesit zadnim kolem nahoru (jinak se slapak nevleze pod strop, alespon u A5). Drzaky byly dva nebo tri, da se sedet pobliz (ale primy vyhled neni).

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: E-Ryc
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    já teda jezdím vlakem s kolem minimálně a pouze delší úseky (takže téměř výhradně rychlíkama) - kratší jedu na kole;-P Nejpohodlnější je dát to do "úschovy během přepravy" - naložíš a jedeš, o nic se nestaráš. Jednou jsme takhle bez problémů vezli i b2b tandem (zabral celý vagón, ale jízdenku měl pro jedno kolo:-) ). Pokud je místo a ochotný průvodčí (vetšinou se lehokola bojí, takže jsou ochotní:-) ) tak je nejlepší kolo položit bokem na podlahu, když se někde opře, stejně většinou spadne. Ale je pravda, že jsem zatím naštěstí nenarazil na vagón plný nějaké cyklistické výpravy. Celkem dobrou zkušenost mám i s přepravou kol rychlíkem bez speciálních prostor pro kola (vezli jsme dvě kola), v Polsku jsme potřebovali projít s hodně naloženýma kolama uličkou přes tři vagóny na konec vlaku (jeli jsme asi 6 hodin, tak abysme nezavazeli uprostřed) a taky to (kupodivu) šlo. I u ČD se na koncích vlaku může takto kolo přepravovat. Nejlepší je asi se pokusit vybrat takový vlak, aby tam pokud možno moc cyklistů nejelo (takže radši třeba ne v víkendu...). Což asi vždycky nejde, že?.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: PavelŠ
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Teda to sou děsy a hrůzy.
    Dá se obecně prohlásit že do vlaku, kterej je v jř označenej znakem kola, dostanu bez problému dvě lehokola se spodním řízením aniž bych něco musel povolovat a šroubovat ?

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: Zdenda-Max
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      Matematicka odpoved: obecne se to prohlasit neda.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      A to se tu nepřetřásala jízda v plné polní na peron po schodech. Vlastní nakládka kola bývá už pohoda.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: zazvur
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    S leháčem jsem zatím jel CityElefantem a rychlíky s úschovou během přepravy. Sám i ve velké skupině. Většinou to bylo úplně bez problému, největší problém se který jsem se setkal byla urvaná odrazku ve výpletu kola a trošku nepříjemný průvodčí.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2011
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      Nepříjemnýho průvodčího jsem taky potkal, ale nakonec jsem byl nepříjemnější než on, takže dal pokoj. Toho se nebojím. Spíš jsem myslel na to, abych se nedoplácal k vagonu a zjistil že i když je určenej pro přepravu kol, tak tam neprojdu kvůli řidítkům. Naštěstí budu potřebovat takovou přepravu jen vyjímečně.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.04.2011
      Autor: Zdenda-Max
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

             

        mám azuba se spodním a nacpal jsme se do každýho typu vlaku, kterej je na kola. nejhorší je to do těch čerbvenejch s plošinkou, co jezděj ajko lokáky, ale ale taky to šlo.

        Jinak když to má kola že bere, tak se tma dostaneš. Akorát, když je možnost si dát rezervaci, tak to udělej. těch 15 kč dneska za to stojí!
        už jsme viděl nadávající a smutný cyklist yna peróně koukat na odjíždějící vlak, protože jim těch 15kč bylo moc a pak se nevešli, protože těch s rezervací bylo v tom jednom vlaku moc. Ale většinou jede na těhle tratích, kd ekola berou nejen ten jeden vlak, takže prost ějeli o hodinu později, ale vypadali tehdy, že se jim zhroutil celičkej svět :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2011
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

             

        Jednou s námi rychlíkem jela i tříkolka... Tam je místa dost a vrata mají taky velká.

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2011
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

             

        Já mám SHOKa a nehcal jsem si udělat skládací spodní řízení (kvůli dveřím do sklepa) takže projdu všude.je to super věs. Nejširší na kole je sedačka, rtedy vlstně já :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 22.04.2011
        Autor: Noch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

               

          Hmmmmmmmmm, to mě zajímá :-()....Nějaké foto by nebylo?;-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.04.2011
          Autor: Martis
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

               

          přesně jak psal přede mnou Martis - nebylo by foto? O nějaký úpravě mýho spodního řízení na "skládací" jsem zrovna trochu zauvažoval o víkendu.

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2011
          Autor: RadekB
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

               

          Dělá se (na objednávku) celoodpružený SHOK? Pokud jo, za kolik peněz?

          [ Zpět ]
          Datum: 26.04.2011
          Autor: pavka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

                 

            Tu máš fotky.

            K tomu celopéru, to se musíš zeptat pana konstruktéra, jestli je to ochotný udělat. Pokud nenajdeš jeho stránky, tak mi napiš SZ, pošlu ti kontakt. Sice bycvh mu rád udělal reklamu, ale třeba by se to někomu nelíbilo.

            [ Zpět ]
            Datum: 27.04.2011
            Autor: Noch
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

                   

              Tak to je opravdu povedený nápad.;-) Já bych to ještě vylepšil o nějaký kloub nebo návarek trubky nehoře před tím rychloupínákem - tam to vysazené nasadit a zajistit zase objímkou s rychloupínákem..... anebo na tom kloubu - aby se to jen složilo směrem nahoru - zajistilo a je to.;-)

              [ Zpět ]
              Datum: 27.04.2011
              Autor: Martis
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

                     

                Tohle je hlavně jednoduchý, funkční a ne moc drahý. Pokud to umíš vymyslet a máš šikovného zámečníka, co zrovna nemá do čeho píchnout .... :-)
                Ty řidítka chytám gumicukem k sedlu, zatím se mi nepodařilo vymyslet jednoduchou a elegantní objímku na púřichycení těch řidítek

                [ Zpět ]
                Datum: 27.04.2011
                Autor: Noch
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

                       

                  Já myslel, že ti to dělali v Shoku a on to je Tvůj vlastní zlepšováček?;-)

                  [ Zpět ]
                  Datum: 27.04.2011
                  Autor: Martis
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

                         

                    Myslíš správně, dělali mi to v továřně SHOK :-) na můj popud a podle mého jednoduchého nákresu na pivním tácku který byl přiložen k objednávce na kolo asi tak mezi 2-3 pivem.

                    [ Zpět ]
                    Datum: 27.04.2011
                    Autor: Noch
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

                   

              Libí se mi ten nápad.
              Já mám stejného Shoka, ale jedná z první věci, kterou jsem udělal to byla změna revoshiftu na řazení spojené s brzdovými páky. Přitom mám brzdové páky směrem nahoru. I jěště hodně věci bych změnil.

              Jinak k tématu, lehokola jsem ještě do vlaku nenakládal, snad ale přijde ta chvíle. Pokud jde o klasické kolo tak nejraději dávám je do úschovny.

              [ Zpět ]
              Datum: 27.04.2011
              Autor: Tomassac
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Musíš si najít čísla vlaků a pak se na www.zelpage.cz podívat, jestli k tomu nemají řazení. http://www.zelpage.cz/razeni/
    No a pak teprve ti bude jasné, jak obtížné bude naložení kola do vlaku.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    S lehokolem jsem cestoval vlakem několikrát a paradoxně nejlépe se s lehokolem cestuje po regionálních tratích, například z Mladé Boleslavi kamkoliv. V rychlících je to bída, buď musí jít kolo do služebního vozu nebo tu a tam jedou vagóny ve kterých se dá kolo nechat v nástupním prostoru ale nejsou tam háky takže kolo je opřené o dveře a člověk ho musí před každou zastávkou přehazovat na tu stranu, na kterou se nevystupuje (nehledě na to, že to jsou letité šroty)
    Nejlepší jsou moderní nebo modernizované motoráky, respektive vagóny k nim - háky jsou buď v nástupním prostoru nebo u řídících vozů 954 mezi WC a stanovištěm strojvedoucího, tam to je naprostý luxus. Oproti tomu Regionova je paskvil, tak velký nástupní prostor ve kterém není možné opřít kolo aby nepřekáželo musel vymyslet génius. Na ty háky pod stropem se dá lehokolo pověsit jenom zadním kolem nahoru a na úkor sedaček. V motoráčcích řady 810 je to bída, lepší je když se jede s vlekem, to se dá kolo dát do toho většího nástupního prostoru a zamknout k tomu zábradlíčku, ne aby ho někdo neukradl ale aby při tom hopsandu nespadlo.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.04.2011
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

         

    Tady se ví všechno, jenom doplním.
    Včera, cestou z Příhraz, levá achilovka oznámila, že do Pardubic NE. Dokulhal jsem tedy do Turnova, vlak jel za 10 minut. Průvodčí se škubala, že to už zkoušeli a nejde to. Tak jsem ji to naučil.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2011
    Autor: madmax
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

           

      Jsem ´pidlooký´, takže nerozeznám (na druhém odrázku) máš-li kolem (no, zepředu 8-) ) převodníku chránič (aka Jirka Hebi)

      [ Zpět ]
      Datum: 12.09.2011
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Potřebuju jet vlakem s lehokolem. Nikdy jsem ho vlakem nevez

             

        Chránič tam není, ale je tam držák ma světlo a ten to udržel.

        [ Zpět ]
        Datum: 12.09.2011
        Autor: madmax
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

290 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024