reklama

Cross značka ? velikost ?

Dobrý den , potřeboval bych pomoci s výběrem kola, vážím cca 80 kg takže tak normální váha , ale měřím tak cca 198 takže asi neco vyššího ... a nejlepe cross jezdím v podstatě na silnici, nejlépe 27 převodů, ostatnímu již nerozumím cena tak 13 tisíc... neví někdo o něčem ??:) :) pěkně prosím ...

[ Zpět ]
Datum: 03.04.2011
Autor: skylinek
  • Re: Cross značka ? velikost ?

         

    V poslední době to tu bylo několikrát:
    http://www.google.com/cse?cx...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.04.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cross značka ? velikost ?

         

    vyzkoušet na krámě, tohle se po netu řešit nemůže ale ty už budeš mít 24 palců velikost já mám 191 a mám ještě 22 palců.. Jinak já mám crosse Authora Mission 2009 a sehnal jsem ho loni místo 18 tis. za 13.990 Kč přímo v autor. prodejně chce to hledat loňský modely přímo na krámě a zkoušet, nic jiného není možné poradit ostatní je jen báchorkování

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2011
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Cross značka ? velikost ?

           

      S tou velikostí to takhle nefunguje a nemůžeš prostě plácnout od boku jakou potřebuje velikost.

      Záleží to především na délce rámu a klidně může mít mnohem menší, když to bude extra dlouhý rám.

      Třeba kamarád 196cm jezdí Trek 8500 ve 21,5" a ten rám je delší než spousta jiných 24" rámů.

      24" je neskutečná koza. Pokud nebude nutně potřebovat tak vysoký rám (to by musel mít superdlouhé nohy i na tu výšku, tak 100cm+), tak bych se 24" obludě obloukem vyhnul a hledal něco hodně dlouhého ve 22".

      [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2011
      Autor: Mlok
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cross značka ? velikost ?

         

    Já koupil před 3mi roky měsíc starou Demu assissi s vybavením Acera a SIS ( smykač ). Byla od kamaráda, co ji dostal jako nevhodný dárek, tak mi ji prodal se slevou 3000,- . Myslel jsem, že až mi ty komponenty odejdou, tak koupím vyžší řadu. Kupodivu zatím drží, přehazuje přesně a dokonce ani vidle, která je úplný šunt se zatím negigle. A to s tím krosem nejezdím jen po cestě, ale i po Jeseníkách a má za sebou i pár závodů ( Kubitárna, což je dost hardkór, 2x plesenská stezka a vinařská 50. - tam jsem akorát urval patku na přehazku, tak jsem to dojel na 1 převod. ) Na to moje domácí žvýkání super stroj.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2011
    Autor: milanchal
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cross značka ? velikost ?

           

      Tu mám ještě pár fotek.

      [ Zpět ]
      Datum: 04.04.2011
      Autor: milanchal
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cross značka ? velikost ?

         

    Ještě bys moh dát vědět, zda jezdíš sportovně nalehko a na rychlost, nebo zda naložíš 15kg stanů, spacáků a jídla a objíždíš evropu. To je pro využití kola dost rozdíl;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 04.04.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cross značka ? velikost ?

         

    Ahoj koupil jsem před 2 lety tohle NANO.Je ve výbavě author reflex.Mám najeto 7000 km a naprostá spokojenost. http://www.bradsky.cz/nano-c2r-09-vybava-author...

    [ Zpět ]
    Datum: 05.04.2011
    Autor: humpaja
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (18 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024