reklama

jednadvacata ctvrtecni vecerni galasova cyklojizda c.59

Termín: 01.09.2011
Místo: Praha

Srdečně Vás zvu na Galasovu cyklojízdu č.59 s názvem "Jedenáctá čtvrteční večerní" která se koná dne 01.09.2011(Čtvrtek)
Sraz v 18:00 hodin v parku Folimanka(pod Nuselským mostem) Odjezd v 18:15 hodin
Trasa: Folimanka, Výtoň, Bajkazyl, kavárna Sladké potěšení (Myslíkova 25, P1), Vladislavova,…

Datum: 25.03.2011
  • Re: jednadvacata ctvrtecni vecerni galasova cyklojizda c.59

         

    Posledně jsem si dělal srandu, ale teď už v tom mám fakt bordel...
    Tak je jedenáctá, nebo jednadvacátá čtvrteční ta devětapadesátá ?

    A něco na leden 2035 bys tam neměl ? budu mít volno, tak abysme měli naplánováno.

    [ Zpět ]
    Datum: 25.03.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jednadvacata ctvrtecni vecerni galasova cyklojizda c.59

           

      A kdy máš v tom lednu v pětatřicátém čas? Já jen ve čtvrtek v pět.... Mám si napsat do diáře, že pojedeme?

      [ Zpět ]
      Datum: 25.03.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jednadvacata ctvrtecni vecerni galasova cyklojizda c.59

             

        Jo, v pět by to šlo, ale budu to stíhat tak tak. počítal jsem se šestou. Tuším, že to bude sedmistátřicátáčvrtá čtrteční večerní číslo 1086, nebo tak nějak.

        A z tý letošní zářijový mám kopřivku - je prej jedenadvacátá, ale jmenuje se jedenáctá a přitom je padesátádevátá. To už je jako s tím říjnem v listopadu...

        [ Zpět ]
        Datum: 25.03.2011
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jednadvacata ctvrtecni vecerni galasova cyklojizda c.59

               

          To je nějaký pitomečkovatý neee? Já tomu nerozumím....:-)))

          [ Zpět ]
          Datum: 25.03.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

339 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024