reklama

Svarovani nosič

Mam poslat na zamečnictví nebo koupit nove. Dlouho vaham. Co myslite,že lepši poslat do zamečnictvi nebo koupit nove? Pred 10lety rozbil na misto cykloturistiky na pole,zachranil JZD svaroval,po svarovani asi 20km,zase rozbil,zase podruhe zachranil neslyšici muž z Mikulov je povoleni svarač,pečlive svaroval,stary nosič pevne už 8roky. Vloni syn nepozoroval,bohužel rozbil jiny typ nosič.

[ Zpět ]
Datum: 14.03.2011
Autor: Arabice
  • Re: Svarovani nosič

         

    Pokud znáš v okolí dobrého svářeče- jednoznačně dát svařit.Odborník ti svaří i dural.nosič, ale na expediční cestu bych to s ním při plné zatížení neriskoval. Mně se to samé stalo v Bulharsku-oko se ulomilo na tom samém místě(po místních cestách se povolilo uchycení a já si toho nevšiml)- naštěstí se to stalo ve městě (a nosič je z ocelových trubiček) kde byla možnost opravy odborníkem, pojistil i druhou stranu a drží(teď už kontroluju dotažení častěji).

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Svarovani nosič

         

    Můj osobní názor - koupit nový. Je to v podstatě nejnamáhanější místo a při plně naloženém kole bych z toho měl strach. Nový nosič není až tak drahý. Jestli tam vozíš jen lehké věci, tak by ten svár měl vydržet. Ale při představě prasknutí nosiče plně naloženého kola třeba ve sjezdu, nebo na nějakém hrbu, nosič ve špicích - au.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2011
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Svarovani nosič

         

    Nesvařovat, trubičky zmáčknout kousek výš a nyvrtat nové otvory.
    Pokud to vyjde výškově - což by mělo a jde to odzkoušet předem, tak bude mít nostič po takovéto opravě stejnou (nebo vyšší) pevnost jako nový.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2011
    Autor: jajak
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Svarovani nosič

           

      To zmáčknutí je dobrý nápad.Toto je nejnamáhanější místo.Mně se to také ulomilo v tomto místě chvilku po zakoupení.Mám ale nosič ocelový.Vyztužil jsem to pořádným kouskem plocháčku a drží už hezkou řádku let.

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2011
      Autor: rambousek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Svarovani nosič

         

    Nakonec ja rozhodla,že bude svarovat a upevnit pevne provazky na svazani. Doufam bude dobre.uvidim. V lete 2011 syn a jeho kamaradi na kole Šumave a Bavorsko :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2011
    Autor: Arabice
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svarovani nosič

           

      Ty vkládáš příspěvky přes nějáký překladač?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.03.2011
      Autor: Mig-all
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Svarovani nosič

             

        Přes ten její vlastní, tobě se nelíbí? :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 15.03.2011
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Svarovani nosič

               

          už jsem v obraze ;-) myslel jsem, že to ma na svědomí google translator :-P

          [ Zpět ]
          Datum: 16.03.2011
          Autor: Mig-all
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Svarovani nosič

                 

            Mig-all,prište nemusiš čist muj komentar.

            [ Zpět ]
            Datum: 24.03.2011
            Autor: Arabice
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Svarovani nosič

         

    Neslyšici učen ve škole opravil nosič,syn zaplatil. Vypada dobre.

    [ Zpět ]
    Datum: 24.03.2011
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svarovani nosič

           

      Dobrá práce :)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2011
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Svarovani nosič

           

      Vypadá to slušně.Přeji ať to vydrží!

      [ Zpět ]
      Datum: 24.03.2011
      Autor: rambousek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (6 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024