reklama

Přednáška Umění orientace I

Termín: 28.03.2011
Místo: Brno

Přednáška Alpského klubu Brno (www.alpklub.cz) - Umění orientace I

Orientace v horách je základním předpokladem bezpečného přístupu ke všem provozovaným aktivitám. Ostatně umění orientace je nutnou podmínkou k tomu, abychom mohli podnikat túry samostatně. Základem je práce s papírovou mapou,…

Datum: 10.03.2011
Autor: Alpklub
  • Re: Přednáška Umění orientace I

         

    Katko, Michale, nebo kdo to sem píšete, nic proti reklamě, chápu, že ve vašem oboru ji musíte tlačit vrchem spodem úplně všude.
    Ale považoval bych za slušné upozornit, že vstup na akce je placený.
    A bylo by vhodné domluvit se na nějaké formě spolupráce s provozovatelem serveru.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2011
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Přednáška Umění orientace I

         

    po dlouhý době jsem si dal někoho na Black list...

    [ Zpět ]
    Datum: 10.03.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Přednáška Umění orientace I

           

      Pridal jsem se.

      [ Zpět ]
      Datum: 10.03.2011
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Přednáška Umění orientace I

             

        taktéž

        [ Zpět ]
        Datum: 10.03.2011
        Autor: Holfi
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Přednáška Umění orientace I

               

          I já

          [ Zpět ]
          Datum: 10.03.2011
          Autor: hekynen
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Přednáška Umění orientace I

                 

            Přestože jsem to dal na Blacklist, tak mi nezmizely ty jejich akce. Jakšto ?? :o((

            [ Zpět ]
            Datum: 10.03.2011
            Autor: Holfi
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Přednáška Umění orientace I

                   

              Protože už jsou založeny. Další nově založené už by měly být automaticky zmizelé.

              [ Zpět ]
              Datum: 10.03.2011
              Autor: hekynen
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

285 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024