reklama

NÁZOR ??

Vybírám krosový kolo do 20 000. Mám 185cm, 80kg a kolo mám jako každodenní dopravní prostředek hlavně na silnici, ale o víkendech, kdy je víc času, zajedu i do přírody na lesní, zpevněný cesty. Kolo by mělo zvládnout i měsíční cestu na těžko. A tady je můj prozatimní leader:

http://www.maxbike.cz/detail-kola-ajdar-72/

To bych měl za cenu 18 900. Chci se zeptat i vás, bikerů o vaše názory, připomínky, jiné alternativy, prostě za všechny názory k věci budu rád. Díky moc.

[ Zpět ]
Datum: 06.03.2011
Autor: tomio_27
  • Re: NÁZOR ??

         

    Kolo asi použitelný. Akorát jak jsem koukal i jinde na obrázky, prohlídni si na zadní patce možnost uchycení blatníku a nosiče pro jízdy natěžko. U starší Meridy je to obdobně a je tam taky jen jeden úchyt, blízko upínáku a závit jde natěsno proti kazetě. Vadit to nemusí, ale může.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2011
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

346 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024