reklama

Cyklodresy Craft

Objednal jsem si dresy přes Vavrys.cz a přitom Craft je Švédská firma a na dresech je výrobce Made in China. Má někdo stejné zkušenosti?

[ Zpět ]
Datum: 10.02.2011
Autor: lukynek3
  • Re: Cyklodresy Craft

         

    Tož co dnes není vyrobeno v Číně, že? Cokoli jsem si v poslední době koupil (krom rámu lehokola) na všem bylo většinou Made in China.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklodresy Craft

           

      Jo jo, dneska už málo značek i těch nejkvalitnějších, vyrábí své výrobky ve své domovině. Bohužel se to projeví na ceně jen mimo naše území, u nás za toho Crafta zaplatíš jako by to šil Švéd s platem o kterém se nám ani nezdá.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2011
      Autor: Juras
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklodresy Craft

         

    Kde si doteď žil, že jsi až nyní prozřel?!?
    Můžeš mi říct, co není vyrobeno v Číně?!?
    Já bych teda doma dala ruce do ohně jen za svoje dcery...
    Ale testy DNA si radši dělat nenechám :o)))

    Co se ale dresů a oblečení Craft týká - je mi jedno, kde jsou vyrobený, patří k mé oblíbené značce. Věci pod touhle značkou šijou ty žluťásci fakt dost dobře :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 11.02.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklodresy Craft

           

      Žil jsem a žiju v čechách:-D Made in China už je skoro všude. Jen mě dokáže vytočit,když všude píšou kvalitní dresy od švédské firmy,ceny ne jedny z nejlevnějších,pak to rozbalíš a na tom nápis Made in China..:-DD Tam to vyroběj za pár šupů a člověk ani neví,jestli to má tu kvalitu,jakou to mám mít.

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2011
      Autor: lukynek3
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklodresy Craft

             

        Už se budu opakovat po kolikáté, ale číňan umí udělat i kvalitní věc... Je to jen otázkou zadání, které mu ta která "značková" firma dá a pak samozřejmě důslednou kontrolou kvality.

        [ Zpět ]
        Datum: 11.02.2011
        Autor: Jarda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklodresy Craft

             

        Tohle tě fakt ještě dokáže vytočit?!? :o)))
        Náááhodou, já ještě moc dobře pamatuji, jak jsem před revolucí lítala po obchodech a sháněla trička Made in China, protože ta jediná byla z bavlny a ne z toho divného cosi, z čeho to dělal Jitex apod.
        Je teda fakt, že po prvním vyprání se délka přesunula do šířky, ale pořád to bylo bavlněné tričko.

        Hele a víš co by takové tričko Craft stálo, kdyby Švédové museli žluťásky vozit do Švédska a platit jim ještě ubytování a stravu?!?
        Takhle je to přece jenom ještě únosné :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.02.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklodresy Craft

           

      Je to jako na Mezinárodní vesmírné stanici (IIS). Ruskej krám, americkej krám, stejně je to všechno vyrobeno v Číně... ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2011
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklodresy Craft

           

      Nedávno jsem četl na jednom divadelním plakátu upoutávkovou repliku : "...tu jsem uslyšela tikat svoje biologické hodiny. A když jsem se na ně podívala zblízka, tak na zadní straně měly nápis Made in China"

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2011
      Autor: ronda
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklodresy Craft

             

        Áaaa sakra...
        A já si myslela, že na té pásce na ruce měly napsané jen jméno...
        Ale když už jsem si tahle tamagoči vypiplala, tak si je nechám a navíc, já je mám i ráda :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 14.02.2011
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklodresy Craft

         

    To je úplně normální. Mám pár věcí od americkýho Polosportu a taky jsou z Číny. Když si firma ohlídá kvalitu, jak píše Jarda, nevidím v tom háček.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.02.2011
    Autor: abernathy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklodresy Craft

           

      Jako pozornost mi přivezli zápalky (filumenie) z Číny. A, považte, bylo na nich droboučkým písmem (latinkou):Made in Czech
      A pak, že je všechno vyrobeno v Číně ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 13.02.2011
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklodresy Craft

             

        Sirky nepřipomínej, moh by ses dotknout sympatizanta Jana Husa z Českýho nebe.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.02.2011
        Autor: abernathy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklodresy Craft

               

          Myslíš jako že tu jeho hraničku podpálili českou sirkou?!?
          Čím se vlastně podpalovala taková hranice?!?
          Jen tak to blaflo nebo k tomu byl nějaký rituál?!?

          No, radši se půjdu kouknout, co mi dělají ptáčci v troubě, aby nedopadly jako Hus :o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 13.02.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklodresy Craft

                 

            Čím se zapalovala nevím, ale hlásalo se, že kdo chce zapalovat, musí sám hořet. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 13.02.2011
            Autor: abernathy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklodresy Craft

                 

            Ty v troubě ohříváš strnady obecné, aby ti zazpívali?
            8-)))

            [ Zpět ]
            Datum: 13.02.2011
            Autor: Burajda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cyklodresy Craft

                   

              Původně jsem je chtěla jen zahřát, když venku sněží, ale poněkud se to zvrtlo :o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 13.02.2011
              Autor: radka
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

428 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024