reklama

Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

Ahoj,

jsme dosud jeli velmi rády všichni čtyří na jedném vozidle: Tandem s přívěsním kolem a menší dítě v sedačku. Teď je ali i to menší již příliš velké, a tak hledám, zda možná někdo nabízí tandemové přívěsné kolo? Pry se něco takového kdysi vyrábělo v Anglii. O tážné tyči pro dvojčata jsem již četl, ale pro dvě dětská kola různé velikosti to asi nejde?

[ Zpět ]
Datum: 08.02.2011
Autor: Harald
  • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

         

    Ahoj,
    nevim jak mas velke deti a jak jezdite dlouhe "streky". Varianta druhy tandem? Ten prvni by ale muselo zvladnout to starsi dite delkou mozicek. Ten druhy tandem by musel byt maly. Vloni jsem kupoval maly tandem na 20" kolech maly mel 3,5 roku. Od te doby chce porad jezdit. Uz mi rikal nekolikrat ted koncem ledna a v unoru. Tak jsme vcera byli na " tandemku", jak rika... Ja osobne skoncil pouze na poctu 3 ( tandem + detska sedacka). Variantu vice jsem nepotreboval bo kluci maji od sebe vekovy rozestup.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2011
    Autor: lwbdur
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

         

    Zde něco pro Tebe. Vím o tom, protože jsem se o to zajímal:

    http://jizdni-kola.online-sport.cz/kola...

    Co se týče tažné tyče pro dvojčata odpoví ti jistě zde:

    http://www.domado.cz/

    [ Zpět ]
    Datum: 10.02.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

           

      Ahoj,

      ten přívěsní tandem Adams je přece, co hledám. Jen jedná věc mi překvapuje: Na stránkách výrobce je napsano, že je určeno pro děti ve věku 4-6 let. Mojé dětí mají 6 a 8, jsou ale spíše menšího růstu, větší dostala vloni 20" kolo, menší má 18". Dosávadní jednomístné trailerbike má taky 20".

      [ Zpět ]
      Datum: 11.02.2011
      Autor: Harald
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

             

        Promiň, jsem jen zvědavý: jaké akce v téhle sestavě chystáte? Připadá mi totiž, že jsou obě děti už dost staré na samostatné ježdění. Jestli v tomhle věku jezdí na osmnáctce a dvacítce, zase tak malé asi nejsou, to je celkem standard.

        Jezdíte s nimi náročná převýšení nebo v hustém provozu? Jiné důvody pro závěsný tandem mě při jejich věku nenapadají a zajímalo by mě to... Dík.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.02.2011
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

               

          Ano, částečně jde o více méně nebezpeční provoz (až se dostaneme z města ven, ale i na menších až středních silnících v extravilanu).
          Jinak jde ale i o tom, že jsme rychlejší, než kdyby jeli děti sami, a stejně mohou děti svým výkonem přispívat a jsou tělesně aktivní. A koneckonců je prostě krásné společně jezdit na jediném vozidle, můžeme spolu mluvit atd.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.02.2011
          Autor: Harald
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

                 

            Jasně. Dík za odpověď. :-)

            [ Zpět ]
            Datum: 15.02.2011
            Autor: k.vl
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

               

          Mě se to také líbí, zvlášt´pokud jede člověk s více dětma sám, může si pak i trochu užít jízdy, než aby děti pořád napomínal-dávej pozor! Ke kraji! Drž se u toho kraje! Stůj! Teď můžeš jet!-Je to celkem náročné..Já mám zkušenost zatím jen s jedním takto kontrolovaným dítětem (kterému navíc sotva stíhám s dvěma dětma ve vozíku), druhé jsem vždy měla pod kontrolou, ale někdy mám fakt dost a adrenalin mi z toho celkem stoupá-to jsem zvědavá, až mi takto volně budou jezdit 2 děti, zatímco pod kontrolou budu mít jen to třetí.
          Ten dvojzávěs se mi líbí moc-už jen z recese to není vůbec špatné, celkem bych si to zkusila-udělat takovej vlek-kolo, dvojzávěs a vozík :-D..Ovšem ještě lepší by bylo dvojkolo, dvojzávěs a dvojvozík-takové rodinný povoz :-D

          [ Zpět ]
          Datum: 16.02.2011
          Autor: kosicek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

                 

            Jestli pocitam dobre, tak Ti na to chybi jeste jedno dite, ne? 8-)

            [ Zpět ]
            Datum: 16.02.2011
            Autor: Murphy
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

                   

              Hele nestarej se, na tom se určitě pracuje, ne ? ;o)))

              [ Zpět ]
              Datum: 16.02.2011
              Autor: Holfi
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

                   

              Jojo, bylo by 1 místo volné,hmmm.musela bych promluvit s manželem, co s tím :-)I když na co si dávat takovou práci ho plnohodnotně zaplňit, když se tam dá dát jednoduše nějaké harampádí na hraní, či svačina a td...

              [ Zpět ]
              Datum: 17.02.2011
              Autor: kosicek
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

                     

                Zplnit místo snad až takovou práci nedá. Ta přijde až potom, ne? I když, každej to vnímá jinak, asi... ;-)))

                [ Zpět ]
                Datum: 17.02.2011
                Autor: k.vl
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

             

        Děkuji ještě za rady: Koupili jsme si ten Adams přívěsní tandem, a funguje to s naším tandemem dobře. Jeli jsme včera úspěšně z Hevlína do Znojma. Řidit a držet to stabilně je občas trochu výzvou (když se děti tam vzdadu perou :-) ), ale jde to.

        [ Zpět ]
        Datum: 03.04.2011
        Autor: Harald
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Trailerbike (přívěsní kolo) pro dvě děti

               

          Tak to ja naprosto super, to musí být jízda! To si ani nedokážu představit.

          [ Zpět ]
          Datum: 10.06.2011
          Autor: kosicek
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

356 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024