reklama

Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

Ahoj všem! Děti nám odrostly Croozeru, loni už jsme jezdili jen s Trail Gatory (dětem je teď 6 a 4,5roku) a zvažujeme v čem budeme vozit náklad. Máme samozřejmě brašny, ale určitě by se nám lépe jezdilo s vozíkem, byť tak dcera přijde o možnost jízdy na tyči. Do rozumné velikosti brašen se nám totiž věci nevejdou - s tyčí nejde brašny balit do výšky. Zvažujeme Burley Nomad nebo Weber Monoporter. Oba mají svá pro i proti, ale zajímaly by mě zkušenosti Vás, kteří vozík máte nebo jste s ním někdy jezdili. Který by jste volili a proč? Jedná se nám o cesty na cca týden nebo prodloužené víkendy.

[ Zpět ]
Datum: 29.01.2011
Autor: Lussetka
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    Když si to zadáš do vyhledavače, najdeš dost témat, kde se to už probíralo
    http://www.google.com/cse?cx...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.01.2011
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    jestli chce, mám jeden nákladní vozík doma. Jezdit s ním nebudu. pro mne jsou brašny lepší a pohodlnější. S vozíkem s emi prostě jezdí hůž. Pár stovek kilometrů jsme zkusil a vrátil se k brašnám....

    http://jurimir.rajce.idnes.cz/1.8.-2.8._Bechyne...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2011
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

           

      Ty jo, tak o vozík bych měla zájem já...
      Písnu ti obálku.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

             

        mas rict, ze chces tahat vozejk, bobik mi doma lezi ladem a neni problem ti ho pripadne pujcit...

        [ Zpět ]
        Datum: 04.02.2011
        Autor: pb
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

               

          Ne, ne, už nechci, ale když mě to zase popadne, tak PÍSNU:o)))

          [ Zpět ]
          Datum: 04.02.2011
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

           

      Ahoj, jsem zakladatelka diskuze. Písla jsem Ti zprávu, o vozík bych měla zájem.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.01.2011
      Autor: Lussetka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    Jestli nepřestanete písat, tak si mě nepřejte. To se nedá číst!

    [ Zpět ]
    Datum: 30.01.2011
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

           

      Bojíš se aby jsi se nepočúral?!? :o)))

      [ Zpět ]
      Datum: 02.02.2011
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    Mám Croozer Cargo a tahali jsme ho za tandemem ještě jako bezdětní a také jsem ho tahal za lehokolem. Musím říci, že méně naložený neposedně poskakuje ale naložený je klídný a uveze docela hodně. Rozhodně bych ho však nechtěl plně naložený tahat sám na delší trasy. Asi bych se dost nadřel. Takže bych volil raději porádně velké brašny jako Jurimír. Jeho výhodou i nevýhodou jsou dvě stopy. Kolo v pohodě opřete v klidové poloze a neporoučí se k zemi pod tíhou. Ale průchodnost úzkou cestičkou či větším terenem je pak silně omezená. Doporučíl bych ho tomu, kdo má v plánu cestovat opravdu natěžko a po hodně pěkných cestách či cykostezkách např. někam do ciziny.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2011
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    Mám vozík od zámečníka z Brna:
    http://www.volny.cz/juvaservis/
    a jsem s ním docela spokojený.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.02.2011
    Autor: petrp
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    Mám Weber Monoporter, zdá se mi však, že je zbytečně předraženej. Jinak jsem samozřejmě spokojenej, má opravdu nízký odpor, jede se s ním dobře... Občas mám pocit, že se už musí utrhnout, ale drží. Ale na druhou stranu nemám zkušenosti s jinými. Jednou jsem táhl dvoukolový vozík s dítětem a to byla fuška, takže určitě bych doporučoval jednostopý. Ale taky to mohl být nějaký vozík marketového typu, je to už dlouho nepamatuju se.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.02.2011
    Autor: Jarinek82
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Máte zkušenost s nákladními vozíky? Např. Burley Nomad...

         

    Mám ten co Petr. Za ty peníze je to imho nejlepší volba.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.02.2011
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

327 cyklistů (12 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024