reklama

Cyklotrasy okolo Brna

Ahojte,
potreboval by som poradit. O dva tyzden sa chystam navstivit zopar zamkov na severovychod od Brna. Bude to len vikednova tura. Mate skusenosti s trasami cez Zdanicky les a Chriby? Su tie znacene cyklotrasy zjazdne na krosovych bicykloch? Da sa ist po nich aj za mokra? Mame sa niektoremu miestu vyhnut, alebo naopak, neico nesmieme vynechat? Ja chcem ist po trase Brno (start asi pri sutoku), Kobylnice, Ujezd u Brna, Herspice, Bucovice, Kloboucky, Snovidky, Korycany, zrucanina hradu Cimburk, Buchlov. Potom dole ku Morave a popri Morave smerom na Breclav. Poradte pripadne aj vhodne vinne sklipky, urcite nevynechame tie v Petrove pri Sudomericiach.
Pojdeme po cestach cislo 5099, 5097, 473. Zo zasady sa vyhybame frekventovanym cestam a radsej ideme dlhsie aj po lesnych , alebo polnych cestach.
Vdaka za kazdu radu.

Datum: 16.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
  • Re: Cyklotrasy okolo Brna

         

    Ždánický les většinou pohoda, lesní asfaltky bez provozu, ale kde jsou žluté tabulky, člověk nikdy neví, jestli neskončí někde na hnoji;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklotrasy okolo Brna

           

      Nuz podla mna mam celkom dobru mapu 1:50000, takze sa hadam nestratime :-). uz som zvyknuty jazdit s mapnikom na bicykli a tak vacsinou tusim, kde treba odbocit a bludime len vynimocne. Prinajhorsom sa spytame :-).

      [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (jaroslav)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklotrasy okolo Brna

         

    473 je většinou velmi dobrá, ty co se na ni napojují jsou často slabší, ale pořád ještě zpevněné, jen je ten asfalt rozbitější. Na krosových kolech by neměl být problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Znovu zažít lásku a štěstí....

Hledám: Znovu zažít lásku a štěstí....
13.06.2025
Něco jsem v životě zažila, něco splnila, něco dokázala a něco si užila. Jsem samostatná, aktivní a spokojená.…

Hledám: Horsky prusmyk lezení na kole v Ceske Republice

Hledám: Horsky prusmyk lezení na kole v Ceske Republice
20.05.2025
Ahoj, jsem 76letý maďarský cyklista. Rád bych zdolal určitá menší stoupání v Česku během 2-3 dnů počínaje 22. a 23…

Hledám: aktivní, sportovně založenou partne

Hledám: aktivní, sportovně založenou partne
17.05.2025
Hledám aktivní, sportovně (pochopitelně) založenou partnerku na kolo (silniční i MTB, ideálně z Prahy do kopců …
Cyklozájezdy | Dokempu.cz | Cyklobazar | Aktivni dovolená
Perfektní funkční oblečení pro vaše sportovní aktivity, od značky Moira.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

186 cyklistů (4 přihlášení)

Z Brna na Lago di Garda a kousek zpět

Po loňském úspěchu s cestou do Říma přemýšlíme s Radkem kam dál. Padají divoké návrhy ("Zbláznil jsi se? Tam…
Monolema | 10.06.2025

Pobaltí 2023 - 2. část

...s mírným zpožděním... Z Litvy do Lotyšska Tuto cestu jsem si poprvé ani nepsala žádný deníček, ani nic…
Peggy | 24.04.2025

Norsko 2024 aneb za tučňáky a pižmoni

Dovrefjell Dovrefjell je pohoří v jižním Norsku v krajích Møre a Romsdal, Trøndelag, Innlandet. Na severu je…
šíp | 23.04.2025