reklama

Festival Cyklocestování (Frýdek-Místek) 2011

Termín: 19.02.2011
Místo: Frýdek-Místek

Tradiční specializovaná přehlídka cestopisných besed a promítání o „cyklocestování“ a cykloturistice. Tato nevšední akce je určena nejen pro všechny „cyklocestovatele“, kteří vyrážejí na své cesty po světě s kolem, ale i pro všechny příznivce nenáročné cykloturistiky, cestování a pohybu v přírodě.…

Datum: 30.12.2010
  • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

         

    Už se těším na jednu z mála akcí z Severomoravského kraje

    [ Zpět ]
    Datum: 30.12.2010
    Autor: duče
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

           

      ahoj, tak to jsem rad, ze se tesis. Uz jsem byl mnohdy dotazovan, proc to nedelam v Praze nebo nekde vice v centru Ceska. Odpoved je jednoducha. Nechci. ve F-M jsme zacali a tam take zustaneme. Beskydsko si to zaslouzi! Na videnou.Martas

      [ Zpět ]
      Datum: 09.01.2011
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

             

        Ahoj,opravdu se vetšina cyklofestivalů a srazů koná v Čechách (okolí Prahy),popřípadě v Brně. Je to škoda,Beskydy a Severomoravský kraj mají spoustu krás a cílů pro cykloturisty všech kategorijí.Držím palce pro vaše další akce a všem vaším fandům. Ahoj na festivalu. Dušan

        [ Zpět ]
        Datum: 09.01.2011
        Autor: duče
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

               

          Ahoj Dusane. No uplne pravdu nemas. Praha ma jeden jediny festival a doposavad byly myslim dva. Frydek uz ma ted paty festak! Ve Frydku byl vubec prvni cyklocestovatelsky a cykoturisticky festival v Cesku a pravdepodobne i cele Evrope. Takze zase tam spatne na tom Morava neni ne? :-) Diky za podporu a kdybys mohl nejak pomoci s propagaci, budeme moc radi. Martas a spol.

          [ Zpět ]
          Datum: 09.01.2011
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

                 

            Jezdil jsem každý rok,bylo to vždycky super, letos to moc dobře nevidím...možná do HK...začátek roku je nějakej divnej

            [ Zpět ]
            Datum: 09.01.2011
            Autor: highlander
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

                   

              ahoj.tak to je skoda, ze to letos vidis hure. ale je treba myslet optimisticteji.odkud vlastne jsi? program je nacpany samymi premierami, tak by bylo skoda si je nechat ujit.mej se a at se ti vede.M

              [ Zpět ]
              Datum: 09.01.2011
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

         

    Tož byl jsem loni,bylo to super,takže jedu i letos.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2011
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

         

    Já to vidím na ten Hradec. Loni mi to nevyšlo a moc mne to mrzelo, tak letos to vyjde.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.01.2011
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

           

      Chystám se taky do HK. Tak se třeba potkáme a konečně dáme řeč o Alpách :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 11.01.2011
      Autor: Jerguš
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Cyklocestovatelský festival CYKLOCESTOVÁNÍ (Frýdek-Místek 19

             

        Paráda :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 11.01.2011
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Festival Cyklocestování (Frýdek-Místek) 2011

         

    dořítím se až kol poledne, páč v sobotu musím na scuka Kudrny...
    (Do Hr.Kr. bych měl dospět taky až v neděli (mám na starost dva psíky..v zimě je nechcu nechávat přes noc na mrazu..) ale ňák během dopoledne..)

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2011
    Autor: Howgh
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Festival Cyklocestování (Frýdek-Místek) 2011

         

    Jasnajda, dojedu v sobotu. Těším se!

    [ Zpět ]
    Datum: 15.02.2011
    Autor: beggard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

309 cyklistů (7 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024