reklama

Tak nám zmizeli téma vašnosti. A kerý téma paní Müllerová ?

A kerý téma paní Müllerová?" otázal se újezďák , nepřestávaje se drbat za uchem , "já znám několik témat kerý beze stopy zmizely.
O jedno smazání asi někdo požádal, snad dokonce jeho zakladatel a o toho není žádná škoda páč se tam vobjevily informace kerý asi na velocipédský web nepatřej a potom znám ještě jedno moje nový téma, kerý se smazalo asi ouplně samo vod sebe nebo co, přestože to mělo být téma, kerý vyzývalo lidi aby sem takový věci nepsali paní Müllerová...
Vona ani toho mýho není žádná škoda paní Müllerová, jen sem si myslel, že téma není peněženka nebo auto, ty mi totiž někdo může vzít aniž tuším jak.

Ale téma ? Viděla jste někdy chatové téma paní Müllerová ?
To je titulek a text prohlášení v příslušné rubrice , věty tak a tak.

Prosím, téma se může zamknout, některé příspěvky odmazat, případně lze zakladatele tématu slušně upozornit ať s ním něco udělá, ale nikdo vám ho nemůže jen tak, beze slova ,vzkazu do mailu nebo obálkou vzít!


Ps : protože jsme si nestačil ani po návratu z
práce přečíst co je příčinou totálního zmizení mého tématu tak jsem si vzpoměl na klasickou větu :

To máme pěknou zimu," navazoval Bretschneider svůj vážný rozhovor......

[ Zpět ]
Datum: 17.12.2010
Autor: újezďák
  • Re: Tak nám zmizeli téma vašnosti. A kerý téma paní Müllerová ?

         

    Nemusíš je hledat, smáznul jsem je já:
    http://www.nakole.cz/diskuse/12123-vstric...

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: Václav
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Tak nám zmizeli téma vašnosti. A kerý téma paní Müllerová ?

         

    jen dodám, že osvětlující téma Vstříc světlým zítřkům jsem objevil až teď, přesto se domnívám, že za několik slov do mailu případně obálkou to stálo.
    Ouplně stačilo jen říc, tvoje téma se zvrhlo tak jsme ho smázli nebo i třeba jen
    Pardon mažu tvé téma podepsán admin....
    Nebo jen obálka Nediv se smazal jsem ti téma podepsán admin atd atd...

    Takhle si prostě musím myslet, že někteří sou si tady rovnější když už to mám brát podle Světlých zítřků.

    TEČKA

    [ Zpět ]
    Datum: 17.12.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

361 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024