reklama

Když Škofin čůrá :-)

:-) ahoj, slyšíte teď poslední dobou z rádia tu reklamu na Škofin? Vysílaj to už dost dlouho - začíná to tak, že dětičky cca 15 vteřin opakují "mně se chce čůrat" a vzápětí navazuje Škofin s nabídkou úžasný ceny na akční modely škodovek.
Že já s tím mám problém, to jsem tu už psal - ale jak souvisí čurání s prodejem aut, z toho mi stojí nejen rozum :-)))

[ Zpět ]
Datum: 02.12.2010
Autor: Airline
  • Re: Když Škofin čůrá :-)

         

    Co je to "rádio"? :-))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2010
    Autor: hekynen
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      Ta blbá funkce přehrávače mezi Mute a Changer, co šumí a řve debilní reklamy:-(((

      [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2010
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Když Škofin čůrá :-)

             

        V práci mám než rádio. Mute ani Changer mi sem nechoděj :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 02.12.2010
        Autor: Airline
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Když Škofin čůrá :-)

         

    No moment, jaké problémy s čúráním... Řeč byla jen o hemeroidech, ne?!?

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      Víš, jak to je - když se něco s.re, tak se to s.re celý a všechno. Ale vzadu je to teďka dobrý - usnul a spí a hračky nechal rozházené ... :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Když Škofin čůrá :-)

         

    Neslyším, protože rádio kvůli podobným debilním reklamám neposlouchám. Co nevidět to rozšířím na televizi, například TV Prima je se svými sedmiminutovými bloky každou čtrvthodinu naprosto úžasná, navíc jsou snahy vysílat reklamy synchronně na více kanálech současně.
    (jediné "rádio" co poslouchám jsou některá internetová vysílání, na jedné mé oblíbené stanici se tak jednou za půl hodiny ozve reklama na nějakou pojišťovnu a jinak je klid)

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2010
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      Já poslouchám Vltavu, tam je reklam minimálně a souvislé bloky muziky. Nejlépe tak ve 3 ráno, když hlasatelka zarecituje, co bude hrát v další hodině a pak už nikdo nežvaní. O to horší je, když pak jsem nucen někde v zaměstnání poslouchat všelijaké přiblblé impulsovy či sexy životy na F1. Těm lidem, co u toho sedí to ani nepřijde, nevnímají to, ale já jak jsem zvyklý rádio opravdu poslouchat, tak mě to neobyčejně vytáčí.

      [ Zpět ]
      Datum: 02.12.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Když Škofin čůrá :-)

             

        Jojo, když občas jedu někam dál autem, rád bych si poslechl v rádiu něco zajímavého (nejlépe mluveného)..... většinou to po marných pokusech vypínám úplně. Tyhle trapárny se fakt nedaj :o( a Vltava by mě při řízení uspala :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2010
        Autor: PepikW
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Když Škofin čůrá :-)

               

          Od podzima mám rádio, poslouchám ČRo Brno a když pominu odpolední gratuace, dá se to. Něco jako dřív dráťák :)), večer po Hajajovi (včetně) zajímavý pořady, reklamy žádný.

          [ Zpět ]
          Datum: 03.12.2010
          Autor: bara2
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Když Škofin čůrá :-)

         

    Napadá mě snad jediná souvislost. Že ty reklamy dělají čuráci.

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Když Škofin čůrá :-)

         

    A teď si představ, že by tu samou reklamu natočili mezi chlapama v hospodě. Co by asi tak z toho reproduktoru lezlo? :)))

    [ Zpět ]
    Datum: 02.12.2010
    Autor: Kominík
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Když Škofin čůrá :-)

         

    rádio vlastním pouze v mobilním telefonu, vyuzivam tak jednou za mesic kdyz se nudím cestou v MHD, poustim jen jednu stanici a tam takova reklama není. Ale uvazuju ze ho nebudu pouzivat vubec. Nevíte jak se dá rádio odhlásit abych nemusel platit poplatek?

    [ Zpět ]
    Datum: 03.12.2010
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      No na poště, milá Lízo, rádio se odhlašuje na poště :-)))

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Když Škofin čůrá :-)

             

        Nojo, ale před tím musí doma rozštípat a spálit rádio po babičce, rozšlapat starý tranzistorák, odhlásit internet, mobil vyměnit za starý typ, co neumí rádio a hlavně odstranit z domácnosti germaniové diody, jakékoliv krystaly a drátky, sluchátka, citróny, jablka, brambory, okurky............

        [ Zpět ]
        Datum: 03.12.2010
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Když Škofin čůrá :-)

               

          to je vpohodě :-D radio po babičce nemám, zadny tranzistorak taky ne, dokonce nemám ani auto, internet nemá s radiem nic společneho, a mobil zachvili doslouzi, tak se vratim ke staremu ktery mam v supliku a ten radio nemá.

          [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2010
          Autor: Mig-all
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Když Škofin čůrá :-)

                 

            Obávám se, že pokud máš v kompíku zvukovou kartu a připojení na internet, pak máš nejen rádio, ale i televizi.

            [ Zpět ]
            Datum: 04.12.2010
            Autor: petrp
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Když Škofin čůrá :-)

                   

              Obáváš se špatně. Není-li PC vybaveno televizní kartou a umožňuje pouze příjem televizního vysílání v podobě internetového streamu, není televizním přijímačem, neboť umožňuje reprodukovat jen omezený počet televizních pořadů, nikoli televizní programy ve smyslu definice zákona č. 231/2001 Sb. o provozování rozhlasového a televizního vysílání, v platném znění (viz §2, odst. 1, písm. i, citovaného zákona) a neumožňuje tedy "individuálně volitelnou reprodukci televizního vysílání" Tak stejně s radiem a mam takovy pocit že s mobilnim telefonem to bude uplně stejné.

              [ Zpět ]
              Datum: 04.12.2010
              Autor: Mig-all
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Když Škofin čůrá :-)

                     

                To jsem docela rád, že se pletu.

                [ Zpět ]
                Datum: 04.12.2010
                Autor: petrp
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      No toto? Jak vůbec můžeš uvažovat o odhlášení rádia, když ho máš a ještě ho posloucháš.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2010
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Když Škofin čůrá :-)

             

        uz ho nepouzivam, naposledy jsem ho pouzil minuly mesic a uz ho jak tak nad tim premyslim nepouziji. Mobil budu měnit.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2010
        Autor: Mig-all
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      Tady:
      http://www.kopoplatkum.cz/petice.php

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2010
      Autor: Joe-CUBE
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Když Škofin čůrá :-)

             

        jj, ty poplatky jsou fakt praštěný. I přesto bych je klidně platil, kdyby byly alespoň logicky a spravedlivě účtované. Když ale vidím barák, kde bydlí třeba šest lidí se slušným platem a platí ten samý poplatek, co jedna důchodkyně... Fakt přežitek z doby, kdy rádio bylo něčím vyjímečným pro pár (platících) vyvolených. A tehdy ten poplatek byl velmi pravděpodobně za jeden unikátní kousek.

        Mimochodem, stejně praštěný a přežitý je povinný ručení za auto a ne pojištění šoféra.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.12.2010
        Autor: ronda
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Když Škofin čůrá :-)

               

          Mi to přijde naprosto nelogické.

          Každou službu platím na základě objednávky, a pokud s ní nejsem spokojen, tak ji odhlásím. Každé normální médium buď "platím" poslechem reklamy, nebo prostřednictím nějakého poplatku (kabelovka, dekodér, apod.). Je zjevné, že ČRo nebo ČT poskytují službu tak mizernou a přitom tak draze vytvářenou, že v normálním prostředí (tj. tam, kde platím pouze to, co chci používat) by tyto "firmy" dávno zkrachovaly.

          "Veřejnoprávní" propagandu jsem si neobjednával, ale jsem zákonem donucen ji platit. Uvozovky jsou tam záměrně, protože tu výplň mezi reklamami tvoří soukromé společnosti. Je to jen další zákonem vytvořený tunel z našich kapes do kapes podnikatelů napojených na Systém. Viz např. zde:
          http://frantisekmatejka.blog.idnes.cz/c/157935...

          [ Zpět ]
          Datum: 04.12.2010
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Když Škofin čůrá :-)

           

      Poplatek za rádio platím pořád, i když jsem pomalu dvacet let hrající přístroj neměla. Teď tu byl asi před rokem jeden zapomenut, tak si poslouchám, za ty prachy :)) Televizi jsem neměla nikdy a žádný poplatky neplatím. Kdysi mi posílali dopisy, že neplatím televizi atd., tak jsem jim asi po třetím odepsala, že jestli mi ještě jednou pošlou výhružný dopis (vyhrožovali jakejmasi postihama), že je zažaluju. Od té doby mě s tím nikdo neotravuje.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.12.2010
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

416 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024