reklama

Computer

Tož borci poraďte.Do konce týdne budu mít novou Meridu Cross SE a rád bych nějaký vymakaný computer.Nemusí točit pívo,ale jinak skoro všecko.
Zn.Cena je až na druhém místě

[ Zpět ]
Datum: 13.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
  • Re: Computer

         

    Já bych se k tomu dotazu přidal. Že jsou komputery pro dva obvody kola, to vím. Ale nevím, jestli si pamatujou celkovou ujetou vzdálenost pro každý kolo zvlášť. Nebo vyjde levnějc dát na každej bicykl jedno kočičí voko? Přestal jsem brát Velo, tak nevím.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    http://www.s-shop.cz/store/goodsdetail.asp...

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Joe)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    A ten naviion se ti nelibil?

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (drwatson)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Computer

           

      Doktore Honzo,není špatnej,ale čekám ještě další návrhy.Mohl bys mi nahodit,kde se dá na ten Tvůj podívat

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Computer

             

        Tady jsou jejich stránky www.naviion.cz/cz/. Tady jsem je koupil (jsou tu v akci i s hodinkami) www.kuphodinky.cz/withsubs.php?brand=NaviiON

        [ Zpět ]
        Datum: 13.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (drwatson)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    druhým týdnem sedlám stejný stroj, který kupuješ i ty a už sem pořídil i cyklokompjůtr - je to VDO C4. Velmi pěkný přehledný tacháč s velkým displejem. A umí toho taky dost. bližší info vč. vyobrazení je na netu.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (bienenvater)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Computer

           

      A co vidlice.Tady na ni většinou nadávají,že je tvrdá a mě říkal jeden zarputilí cyklista,že je to špička

      [ Zpět ]
      Datum: 13.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Computer

             

        vidle je v pohodě, trochu tvrdší, ale zase si nepřipadáš jak na šífu. A ještě k tomu kompjůtru VDO: jak píše níže Airline, taky sem slyšel, že dělají pro béemvé, takže s ním vedle nešlápneš. Dnes sem byl na první servisní prohlídce a Meridka jede jak divá, vybrals dobře.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bienenvater)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Computer

               

          Nemyslím si, že krossové sentůrky jsou nějak tvrdé, horské - ty jo, já jsem si v červnu vyměnil na cca 5 km kolo s jedním klukem, měl tam právě sentůra, jeli jsme po takovém záplatovaném asfaltu a naprosto se mi zamlouvala.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Computer

                 

            Mám na treku Sentour NRX 6500, jede dobře. Jen občas bych ho ještě přitvrdil, ale už to nejde.

            [ Zpět ]
            Datum: 21.09.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Computer

                   

              No právě, bejbísi - já tam mám manitoua a někdy se mi zdá až moc měkký a přitvrdit už nejde, proto bych docela tu sentůrku uvítal.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.09.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    Yarisi, yarisi, já vím...
    Včera mi přišla Cykloturistika č. 10, je tam na fotce v nabídce kompjůtr VDO, dělaný pro Meridu (takže s nápisem Merida), je nastavitelný pro dva obvody kola a kromě všech možných obvyklých údajů to udává i údaje "výškoměrné" (nadmořská výška, nastoupané metry, okamžitý a maximální spád....). Je to bezdráťák, vypadá vzhledově moc hezky, cena pod 3 tisíce (!!!), no moc se mi líbí a po mý zeleninový hladový večeři mi dost spravil náladu. A navíc - VDOčko není žádný ořezávátko, jeho hlavním výrobním programem jsou třeba palubní přístroje pro bavoráky.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Computer

           

      Láďo díky za informaci.Mrknu nato

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (yaris)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Computer

           

      nejenom pro BMW ale i pro ceskou skodofku - a to primo v Brandyse nad Labem
      ale ted nevim, jestli je plus pro vyber nebo naopak ;-)

      [ Zpět ]
      Datum: 21.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (macikm ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    Konecne zase normalni debata.

    Mohli byste tady jeste nekdo rozebrat ono mereni dvou obvodu kol? Ja osobne jsem mival Sigmu,tusim 800,a myslim ze tam o zadne mereni dvou obvodu neslo.K cemu teda ted tohle? Vzdyt at uz je obvod kola jakykoli,pokazde se to na computeru necha nastavit.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Computer

           

      Jde o to, že si v paměti počítače nastavíš dva průměry kol (jestliže jezdíš třeba silničku a horáka), na každém kole pak máš vysílač, kabeláž + lůžko na počítač a ten jen přendaváš z kola na kolo, podle toho, na jakém zrovna ten den jedeš (jen ho musíš vždycky zmáčknutím čudlíku přecvaknout na ten který obvod kola). Je to rychlejší a pohodlnější, než přendavat kabeláž z jednoho na druhé a k tomu vždycky nastavovat do paměti příslušný obvod kola.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Computer

             

        Jasny.Ta prvni veta stacila,vubec mne tahle moznost nenapadla.Ale kazdopadne je to fajn reseni a dik za vysvetleni.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    Jen osobní zkušenost. Mám Sigmu BC 800. Původně byla s bezdrátem ale vysilač žral baterky jakodivej. Po cca 1000 km byly baterky hotový. Nijak to nesignalizovaly, najednou šlus, computer ukazoval nesmysly. Koupil jsem za dvě stovky uchyt s drátem a je po problému. Tuším, že tam byl ještě jeden problém. Vysilač od příjmače nesměl být vzdálen více jak 60 cm, což může být na treku s odpruženou vidlicí problém.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Marco)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Computer

         

    Ja pouzivam mobil Siemens M65 + bike-o-meter a jsem velmi spokojen. Krome klasickych funkci, podporuje dva obvody kol, srovnani okamzite a prumerne rychlosti, na displeji ma sloupcovy graf prumernych rychlosti v navolenych casovych intervalech (ja mam 5 min) - zpetne si je muzu znovu projit. Dale vsechny cesty (rides) uklada do mobilu, oblibene trasy lze prevest na tours a pak je dle libosti znovu a znovu projizdet a porovnavat casy a rychlosti. Vse lze kopirovat do pocitace. Navic si muze behem cesty vkladat body (waypointy) a informace k nim (smer, povrch cesty, stoupani, nadmorskou vysku, vzdalenost se vklada automaticky. Tohle vse lze zadat i pred jizdou a pak slouzi jako navigator, vzdy pred waypointem (muzes si navolit metry) muze zvukem hlasit kudy dal. Kdyz mas zadanou vysku, lze zobrazit graf vyskoveho profilu (i behem jizdy). Zatim jsem s nim velmi spokojeny, navic mam mobil primo na riditkach a nemusim premyslet kam s nim. Muzes behem jizdy prijimat i hovory a SMS, pokud si to prepnes na hlasity odposlech (nebo si koupit handsfree - asi to jde, ja to nepouzivam). Jedina nevyhoda je, ze se musi mobil casteji nabijet (pokud jedete cely den, lepsi si ho na dalsi den vecer nabit, ale ja jezdim do prace na kole - denne asi 40 min a nabijim jednou za tri, ctyri dny). Kdo chcete novy outdoorak vcetne cyklokompu, vrele doporucuju. M65 je vybehovy model a da se dnes koupit za velmi rozumnou cenu.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Raddy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (15 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024