reklama

Bike Brno 2010 startuje příští týden

Již tento čtvrtek otevírá své brány cyklistický veletrh Bike Brno. Kromě jízdních kol čekají na brněnském výstavišti na návštěvníky testovací dráhy pro klasická kola i elektrokola, dětské cyklistické závody, zvučná jména světové i domácí cyklistiky a další doprovodný program. Pokud se zajímáte o novinky v cyklistice, určitě byste neměli tuto událost sezóny vynechat.

Datum: 03.10.2010
Autor: Redakce
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: KAMARÁDA/PŘÍTELE

dnes
KAMARÁDA 60 + EL.KOLO,PROCHÁZKY,VÝLETY,TURISTIKU,POBYTY,A JINÉ.... Z VINOŘE A BL.OKOLÍ POHODOVÉHO PÁNA BEZ…

Hledám: I need my own man

Hledám: I need my own man
včera
I am generally try to live a somewhere healthy lifestyle, exercising and some sort of jogging, 3-4 days a week and…

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí

Hledám: Společné cyklovýlety - Brno a okolí
17.10.2019
Ahoj, jmenuji se Martin, je mi 32 let a hledám lidičky na občasný společný cyklovýlety. Nehledám profíky, ale…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

316 cyklistů (19 přihlášených)

Expedice Česká Kanada 118

Sakra, proč vlastně jedeme po ose, když nás předjíždí vlak? Napadlo mě, před Ždírcem, když se okolo nás po…
Stanley58 | 08.10.2019

Být králem na cestě ... 6. NDR

Budou to už dva měsíce, a stále jsem nedopsal své vyprávění o poslední části cesty.Nedokážu, jako třeba Peggy…
Jindra8526 | 04.10.2019

Známé i neznámé vrcholy Klatovska 4 - Koráb, Doubrava

Panuje horké letní odpoledne, potí se mi záda v autě, potí se silnice pod autem a určitě se pěkně opotil i…
JohnyB | 18.09.2019