reklama

Polabská osmička 2010

Termín: 03.10.2010
Místo: Roudnice nad Labem

Polabská osmička 2010
aneb Zavírání cyklistické sezóny na Labské stezce mezi Litoměřicemi a Roudnicí

Nadace Partnerství pořádá v neděli 3. října ve spolupráci s regionálními partnery cyklojízdu pro veřejnost mezi Litoměřicemi a Roudnicí nad Labem. Akce bude zároveň pojata jako zavírání Labské…

Datum: 30.09.2010
Autor: Vykev
  • Re: Polabská osmička 2010

         

    Nic osobniho, jen mne vzdycky zarazi, jak nekdo zavira cyklistickou sezony, zamyka reku, ... Kdo a proc mu k tomu dal mandat? 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polabská osmička 2010

           

      Co mandát, ale co já, chudák?!? Už pár let cyklistickou sezonu nezavírám... :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2010
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Polabská osmička 2010

             

        No prave. Ja ani vodackou, leda kdyz to uplne zamrzne. Ale proc zavirat cyklistickou? Chapu to tak, ze akce je jen pro letni vyletniky. Cyklisti se prece nedaji casove omezovat. A jeste takhle brzy... Chapal bych mozna pulku prosince, ale takhle...

        [ Zpět ]
        Datum: 30.09.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polabská osmička 2010

           

      Copak, že to zamkne. Vždycky se můžeš nějak dostat přes zámek. Ale co takhle děčíňáci, kteří odvážejí léto do Němec? Kdyby ho tady nechali, mohlo by být teplo i na Silvestra.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Polabská osmička 2010

         

    takže od 4/10/2010 se po Labské stezce nesmí jezdit... ach jo

    [ Zpět ]
    Datum: 30.09.2010
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Polabská osmička 2010

           

      Možná už napadne půl metru sněhu a vydrží až do jara.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.09.2010
      Autor: Karel-ch
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

424 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024