reklama

pláštěnky

Zmokla jsem na kole, zadní cyklobrašny (zn. Author) se mi promočily. Viděla jsem na jednom cyklistovi pláštěnku, která se dá dát pod přilbu, kryje tělo i cyklobrašny na nosiči. Ale mám obavy, aby se to nemotalo do drátů, protože to vypadalo moc rozevlátě. Nechce se mi kupovat samostatné pláštěnky na zadní cyklobrašny, moc tomu nedůvěřuji, protože je to z materiálu typu "šusťákovina", který časem promoká také. Pláštěnku "od hlavy k patě" bych volila raději, ale váhám. Máte s tím někdo zkušenosti? Jaký typ? Jakou značku? Díky všem, co poradí.

[ Zpět ]
Datum: 10.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
  • Re: pláštěnky

         

    Arsenal vyrábí 3 provedení brašen z nichž jedno je stopro nepropustný. Navíc mají výhodu, že nejsou vcelku, ale můžeš jich vozit jen kolik momentálně potřebuješ. Akorát se při jejich koupi dost prohneš. Jsou k dostání ve všech cykloprodejnách. Brašnový návleky by měly být spolehlivý. Taky se obsah brašen balí do mikroténovejch pytlíků, nebo igelitek. Proti pláštěnkám jsem silně zaujat, když tě někde přepadne průtrž, tak se schovej a až to přejde, dojedeš v pohodě i v pertexový bundě, nechá se v akci pořídit i za 600,-. Jak ti šlape nový kolo, už ses dlouho neozvala.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (abernathy)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pláštěnky

           

      Máme pláštěnky jako pončo, vyrábí je MAGIO. Cena asi 220 nebo 240 Kč.
      Při jízdě se nadnáší a do drátů se nedostanou a neprší ani na nohy. Skoro úplně kryjí i brašny. Kapuce se nechá dát pod přilbu a nechá se v nich jet i v průtrži. Není to sice příjemné, ale když potřebuješ dojet na čas nebo se nemáš kam schovat při průtrži, jsou ideální pro jízdu na kole v dešti.
      Možná je to to co hledáš. My už jiné pláštěnky nechceme.
      Jediná nevýhoda je, že na ně musíš dávat pozor aby se neprotrhly v místě uchycení pásků, které se navlékají na zápěstí, aby pláštěnka držela i nad řídítkama. Já to tam ještě podlepuju izolepou abych tenhle slabý bod zesílil.
      Jinak vřele doporučuju.
      Jo a pozor. Na trhu je ještě jeden výrobce téhle pláštěnky a ten jí dělá menší. Tu nekupovat!!!

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pláštěnky

           

      Díky za rady, jak odesilateli "bejbís", tak "abernathy". tomu vzkazuji, že si mne asi plete s jinou Helčou, protože já jsem na tomto portále poprvé a kolo bohužel nemám nové. Rozhodně jsem pro pláštěnku, ale velmi užitečná rada je ohledně igelitových tašek, do kterých se obsah brašen ještě zabalí. Každopádně oběma AHOJ !

      [ Zpět ]
      Datum: 11.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: pláštěnky

         

    já na bágly používám pláštěnku určenou na krosnu a na sebe normální cyklopláštěnku přes řídítka

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (informator)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: pláštěnky

           

      Ta cyklopláštěnka ty bágle nepřekryje? A pláštěnka na krosnu kryje cyklotašky i z vnitřní strany od kola?

      [ Zpět ]
      Datum: 15.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pláštěnky

             

        Když je dost velká tak je překryje. Nám je kryje jen částečně, ale po dešti jsme nikdy neměli vodu v taškách, ale pro jistotu dáváme věci do igelitových tašek.
        Od kola by tašky měly být nepromokavé a ani bych nedoporučoval tam cpát něco igelitového, aby se to nedostalo do drátů.
        Víš ono není nic ideálního. Stačí, když dojedeš v dešti a nejsi mokrá. No a ty tašky ze strany kol je stejně dobré občas otřít.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pláštěnky

               

          Už jsem rozhodila sítě ohledně koupě pláštěnky MAGIO a pamatuji na Tvou dobrou radu - zesílit u zápěstí. Zkusím. Čauky.

          [ Zpět ]
          Datum: 15.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: pláštěnky

                 

            U nás je mají jen v jednom obchodě, špatně se schání.
            kdybys je nesehnala, existuje něco jako pošta a já si v tom obchodě zase malinko šplhnu, že jsem tam něco koupil. Normálně tam vždycky jenom pokecám a odejdu bez nákupu, jsou trochu dražší.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.09.2005
            Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: pláštěnky

                   

              Pokud neuspěju, ozvu se, díky za nabídku. Nic ve zlém, ale kdy na těch kolech jezdíš? Půl dne na těchto webkách, široké dohady o délce rámů (četla jsem), boj s JOEm a ještě pokec v krámu. Skoro ti závidím!

              [ Zpět ]
              Datum: 15.09.2005
              Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: pláštěnky

                     

                Na kole jezdím do práce, po městě a zpět a potom o víkendech, když nejsem na zahradě a dovolenou trávím zásadně na kole. Ročně najedu tak 4 - 5 tis. km, ale jsou borci, že to najedou za měsíc.
                Internet mám doma i v práci, takže furt a děti už jsou z domu, takže mám spoustu času.
                A boj z Joem? Já to neberu za boj. I když už jsem si řekl, že sem kvůli němu nebudu chodit, ale nevydržel jsem to. On má někdy docela rozumné povídání a někdy holt se mu to nepovede. Tak to v životě bývá. Já si na rozdíl od něj nedělám patent na rozum. A na rozdíl od něj už mi prošlo rukama hodně kol, kterým jsem dělal údržbu nebo je předělával.
                Myslím, že ostatní se baví jeho povídáním, alespoň tu není nuda.
                Ty pláštěnky ti klidně seženu, když bude třeba. Na nicka jsem dal e-mailovou adresu, tak se ozvi, já si někdy nepamatuju, kam jsem psal.

                [ Zpět ]
                Datum: 15.09.2005
                Autor: Neregistrovaný uživatel (bejbís ([email protected]))
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: pláštěnky

                       

                  Díky bejbís, bude-li to třeba, ozvu se. I já bych ti pomohla v nouzi, nevím jak, v kolech se moc nevyznám. Ale kdybys něco potřeboval, tyto webky čtu a ať tě nenapadne z nich odcházet, každý, kdo ví, o čem mluví, je potřebný. Ahojky.

                  [ Zpět ]
                  Datum: 15.09.2005
                  Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: pláštěnky

                         

                    Budu čekat a nickovi mám ten e-mail. Taky dík a ahoj

                    [ Zpět ]
                    Datum: 15.09.2005
                    Autor: Neregistrovaný uživatel (Bejbís)
                    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: pláštěnky

             

        podívej, není nutný překrývat bágly zevnitř, nikdy to nebudeš potřebovat. Ovšem musíš mít samozřejmě blatníky. Cyklopláštěnka je vzadu krátká, aby luftovala, musí bejt hodně odvětrávaná, protože se v jinak hned zapaříš.

        [ Zpět ]
        Datum: 15.09.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (informator)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: pláštěnky

               

          Blatníky mám, ale zadní krátký a proto stejně vždy vypadám jako Svěrák se svým známým sloganem "Kde jsou blatníky"? Kdyby šlo jen o vodu, dobře, nerozpustím se, ale když jsem jak blátivá kulička a vyhazuju mobily, to naštve. Ahojky!

          [ Zpět ]
          Datum: 15.09.2005
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Helča)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

307 cyklistů (12 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024