reklama

Rám na leho

Po letošních zkušenostech z cestování na Krétě a přepravě kola letadlem jsem nabyl několika poznatků. Moje doma vyrobené kolo je příliš těžké a velké, takže skládání do krabice bylo docela náročné. No a pak tu krabici nosit, to bylo taky dílo. A to nemluvím o jízdě s plně naloženým kolem, co nešlo ani uzvednout. Prostě jsem se rozhodl, že bych časem pořídil sériově vyráběný rám na leho. Chtěl bych buď Azub 5, nebo ten s jednodušší vidlou - myslím že je to Bufo. Rám na spodní řízení a vidlu. Samozřejmě zadní odpruženou stavbu. Nic víc nepotřebuju, řidítka, sedačku, komponenty a vše ostatní bych použil ze starého kola. Proto se ptám: Nevíte někdo o takovém rámu, nebo je jediná možnost koupit jej v Azubu? Jak říkám, jde mi o to, aby kolo bylo lehčí a menší a kromě toho má rám už na sobě různé návarky a ostatní vychytávky, které musím složitě bastlit a vymýšlet. Díky za rady.

[ Zpět ]
Datum: 14.09.2010
Autor: Zden42
  • Re: Rám na leho

         

    Myslím, že když napíšeš Azubákům o ceník, najdeš tam rámovou sadu. A určitě se s nima dá i domluvit na koupi jenom toho, co potřebuješ ...

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2010
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rám na leho

         

    Nevím jestli ještě teď ale Azub prodával i rámové sety které si každý mohl osadit sám.

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2010
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rám na leho

         

    Azub Rámový kity prodává.
    Kdybys to věděl dřív, tak jsem ti nechal svoje starý kolo... :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rám na leho

           

      Jirko, já jsem Ti o tom psal, ale Ty jsi chtěl prodat tuším celé kolo a to bylo nad moje finanční možnosti.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2010
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Rám na leho

             

        no je fakt, že jsem to dával jako celej rámovej kit s řidítkama, sedlem atd. atd. a tos nechtěl, to je pravda...

        [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rám na leho

         

    Na jaře měl AZUB v ceníku i rámové sety, takže je asi pořád prodává. Já chtěl taky jen set z důvodu, že mám doma díly ze již nepoužívaného MTB, které by se daly použít, tak proč je znovu kupovat. Ale cena setu mě odsunula do pozice "homebuildera".

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2010
    Autor: ekim
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Rám na leho

           

      No právě :-) Proto se ptám.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2010
      Autor: Zden42
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rám na leho

         

    Krčmi pošli mi prosím Tě mejlovou adresu. Dík

    [ Zpět ]
    Datum: 14.09.2010
    Autor: Zden42
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Rám na leho

         

    Právě jsme na web doplnili předváděcí kousky za super ceny.
    http://www.azub.cz/CZ/ostatni-bazar/

    [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2010
    Autor: ales
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

404 cyklistů (11 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024