reklama

Pražské cyklozvonění 2010

Termín: 19.09.2010
Místo: Praha

Tradiční cyklojízda Prahou 11, 12, 13, 4 a 5, která je součástí „Evropského týdne mobility“. Tentokrát se na organizaci podílí i NaKole.cz!

Sedněte na kolo a přijeďte v NEDĚLI 19. ZÁŘÍ 2010 i vy. Místa srazů, trasy a další info najdete na www.cyklozvoneni.cz

DOPOLEDNÍ PROGRAM:

Cyklojízda pro…

Datum: 12.09.2010
Autor: Redakce
  • Re: Pražské cyklozvonění 2010

         

    Tak se nám to blíží, už ladíte zvonky?!?
    Kdo nekoukal na program, tak kromě jiného bude v neděli ve 12:00 a ve 13:00 pokus o rekord zvonění co nejvíce cyklozvonků na jednom místě :o)))

    S kým si tam zazvoníme?!? :o)))

    Jo a Burajdo, prosím, prosím, pošli nám nějaké pěkné počasí :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 18.09.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2010

           

      Já bych s dovolením přijel....
      Ale nemám zvonek, jen trumpetku.
      I když možná bych si mohl půjčit pro tenhle den zvonek s mrňousova kola...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2010
      Autor: Jurimír
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2010

             

        Přijeď, budu se těšit. A zvonek se bude hodit :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.09.2010
        Autor: Václav
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2010

               

          tak jo, tak já si ten zvonek s sebou vezmu...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.09.2010
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2010

           

      Počasí dneska i zítra by mělo být luxusní.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.09.2010
      Autor: Václav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2010

             

        No Kadel nejdrive zkousel rano vzpouru, ale pak se ji ani nechtelo domu. Takze za me OK :)
        Pocasi lahudkovy, diky Burajdo :) a doufam, ze jsi si trochu kouzla nechala na pristi vikend...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.09.2010
        Autor: Meduza
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2010

         

    Cyklozvonění bylo super.
    Znáte-li někdo pořadatele, Babáne, tak jim vyřiďte, že to bylo příjemné dopoledne až odpoledne a že to bylo mnohem lepší, než akce pořádaná na Smetanově nábřeží.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2010
    Autor: snilard
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Pražské cyklozvonění 2010

           

      Jaké to bylo tam? Slyšel jsem jen kusé zprávy o ubohosti, ale nic konkrétního.

      [ Zpět ]
      Datum: 20.09.2010
      Autor: Vratislav
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Pražské cyklozvonění 2010

             

        Ohodnotil bych to jako politické a komerční. Byli jsme tam v době, když to už většina stánků balila. Ale obrázek jsem si udělali. Na lampách plakáty ODS, dvě půjčovny Sagwayí či jak se to jmenuje, dvě půjčovny skákacích bot. Dva velké stánky kol Autor. Lezecká stěna. Dvě pódia s českými kapelami, naprosto mimo můj hudební vkus. Pár dalších stánků a nějakých atrakcí pro děti. Jediné, co mě tam potěšilo byl stánek, kde točili Ferdinanda. Bylo by to tam pěkné bez aut, ale i bez těch stánků. Bylo tam moře cizinců asi víc, než Čechů.
        Na cyklozvonění mě potěšilo, že ač pořádané politiky, nikdo do toho politiku moc nemíchal.

        [ Zpět ]
        Datum: 20.09.2010
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Pražské cyklozvonění 2010

               

          tak mě se tam líbilo. Na skákacích botách jsem se proháněl asi čtvrt hodiny a víc jsme ke štěstí nepotřeboval :-)

          [ Zpět ]
          Datum: 22.09.2010
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2010

         

    Nakonec to fakt dopadlo suprově...
    Byla jsem za celý den stahaná, jak kdybych rubala uhlí, ale dneska jsem vlastně zjsitila, že jsem ani neviděla všechno.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.09.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Jak se dělá cyklozvonění

         

    http://www.nakole.cz/clanky/717-jak-se-dela...

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2010
    Autor: Redakce
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Pražské cyklozvonění 2010

         

    To teda byla šaškárna! Cirkus pro děcka. :-D

    [ Zpět ]
    Datum: 22.09.2010
    Autor: hobiky
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

384 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024