reklama

Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

Jaký je Váš názor na bílou barvu kola. Mě se líbí ale nevím jaké jsou zkušenosti s bílou nebo vyloženě světlými barvami. Jde mě především o praktičnost z pohledu udržování čistoty a náchylnosti na "ošoupání"?

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (petr)
  • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

         

    Bílá asi vypadá efektně, ale asi bych se bál, že bude kolo pořád špinavé a odřené a tak bych si ho nekoupil. Sám mám úplný opak - matnou černou - odření na ní není vidět, ale prach ano, a tak jsem se naučil po každé jízdě kolo otřít a je to O.K. Doporučuji.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Mirek)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

         

    Ahoj, ja mam bile kolo a musim rict, ze uz bych jine nechtela. Je na nem sice videt prach a blato,... ale je fakt pekny. Doporucuju.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Alena)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

           

      A nemáš tam taky nakreslený berušky?Těm bláto taky nevadí a vypadá to uplně úúúúúžasně.

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lasička)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

         

    Mám bílošedého Madisona.Barva je super..až na ten prach a bláto...to už ovšem záleží na majiteli...
    Jinak se mě líbí..gdyžtak nechám stříknout.)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Jakub)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

           

      Jak bys si to přestříknutí realizoval?

      [ Zpět ]
      Datum: 24.04.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (přema ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

             

        No nevím jak to mylíš "představoval norm all to kolo odstrojím a kamarád v lakovně mě ho stříkne jak si řeknu,nevím co ti na nástřiku kola přijde tak složité

        [ Zpět ]
        Datum: 19.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Jakub ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

               

          Jasně je to brnkačka.

          [ Zpět ]
          Datum: 21.05.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Lasička)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

         

    Já si myslím, že dnes jsou všechny barvy od renomovaných značek výrobců kol tak kvalitní, že vydrží docela dost! A je jedno jestli bílá či zelená - každému, co se mu líbí. Osobně vlastním zcela nové bílé kompletně bílé kolo(jen odpruž. vidlice je červená) a na kole jezdím denně do práce, venku, na nákupy i sportovně kolem města po cyklostezkách i lesem, po nezpevněných cestách, kolo je špinavé ale po jednoduchém umytí zase čisté.
    Omytí činím jednou za čas tak, že mám rozprašovač vody, co se používá na kytky, naplním ho šamponem na auto s vodou a rám kola zblízka ostříknu touto směsí, počkám, až se bláto nasaje a změkne vlhkem, pak ostříknu stejně tyto nečistoty znovu touto směsí a většinou to povolí a odpadne či zcela se to uvolní a plave to v tom saponu na povrchu rámu kola. Pak to zlehka otřu čistým suchým jemným hadrem a je hotovo. Kolo je čisté a lak nepoškozený. Důležité je to zaschlé bláto nechat pořádně odmočit a nedřít to z kola nasucho. Tento postup funguje na jakékoli barvě a je 100% účinný a šetrný ke kolu, barvě i laku.
    Pokud se mi přeci jen stane, že se lak odloupne(třeba odlétlým kamenem ze silnice při jízdě), tak zajedu s kolem do drogerky, vytáhnu ven prodavače, ukážu mu kolo a řeknu:"Máte lak na nehty v této barvě???" Většinou něco téměř stejného najde, tak to silnějším hustším lakem na nehty přetřu v odřeném místě a je to. popř. pokud je to hluboké, překryju to ještě bezbarvým lakem na nehty. Obojí jsou položky celkem do 100 Kč,- a lak, když se správně zavírá, nevyschne a vydrží leta.:-)

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

         

    Tvoje starosti bych chtěl mít.Barva nejezdí.

    [ Zpět ]
    Datum: 21.05.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (TYGR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

           

      ČU..KU

      [ Zpět ]
      Datum: 21.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lasička)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

             

        Ahoj,co blbnes,barva a vzhled je fajn,ale prvotni je snad vybava,aby kolo sedlo,vyhovovalo velikostne atd.

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (synek ([email protected]))
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

             

        Nech se vyšetřit u lékaře!!

        [ Zpět ]
        Datum: 24.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Ampyx)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

               

          Asi nerozumim,aha ,mas s bilou zkusenosti,lekar,jsi tam asi pomerne casto,diky za radu !

          [ Zpět ]
          Datum: 25.05.2004
          Autor: Neregistrovaný uživatel (synek)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Poznámka ke struktuře diskuse.

                 

            Mám pocit, že jakýsi jedinec (nechci přímo jmenovat) nepochopil, že diskuse má stromovou strukturu, tedy odpověď je na příspěvek na který odpovídám, nikolivěk na příspěvek který je poslední. Je to pak vidět dle odsazeni textu, případně ve stromu nahoře. Tedy jen tak na vysvětlenou....

            [ Zpět ]
            Datum: 25.05.2004
            Autor: Neregistrovaný uživatel (McTorpedo)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Bílá barva kola? Ano nebo spíše ne?

                 

            Synku: Moje poznamka, ktera znela: Nech se vysetrit u lekare!! vubec nebyla smerovana na Tebe. Muzes byt v klidu - nevim proc bych to psal. Smerovalo to na Lasicku.

            McTorpedo: Dik

            [ Zpět ]
            Datum: 26.05.2004
            Autor: Neregistrovaný uživatel (Ampyx)
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

289 cyklistů (13 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | dnes

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024