reklama
Země: Rakousko Rakousko

Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

Ahoj, protože jsem místní v této oblasti a potkávám tu hodně krajanů, tak si dovolím dát pár tipů na cyklovýlety.
http://www.facebook.com/pages/Vylety-Zell-am... - tady jsou všeobecné info co se u nás děje. (nemusíte být na FCB přihlášeni)

http://www.gps-tour.info/cs/91/119.html - GPS info o některých trasách vč. popisu a fotek.

[ Zpět ]
Datum: 29.08.2010
Autor: malamala
  • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

         

    Díky za tipy. V dané oblasti jsem se byl (pěšky, nikoli na kole) podívat už někdy před šestnácti lety. Je to opravdu nádherná krajina, ale mému srdci je přece jen milejší ta naše krajina česká. Jinými slovy: Víc mě oslovuje Kaproun než Kaprun... :o)

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2010
    Autor: Medvěd
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

           

      Všude dobře, doma nejlíp.
      Mne osobně tato krajina oslovuje velmi, nejen krajina.

      [ Zpět ]
      Datum: 29.08.2010
      Autor: Blueberry
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

             

        Taky se říká: "Všude dobře, tož, co doma!" :-))

        [ Zpět ]
        Datum: 12.10.2010
        Autor: duhac
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

           

      Mají mnohem víc toho co se mi líbí narozdíl od nás. Je co jim závidět.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2010
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

         

    Eeeee...druhej odkaz nefunguje....to je docela škoda...

    [ Zpět ]
    Datum: 29.08.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

         

    Ahoj, Kaprun je opravdová lahůdka pro každého milovníka kol i lyží. Jen je třeba trefit počasí, což je nejlepší v červenci (kdy jen občas prší). Z hlediska kola je asi nejzajímavější tauernská stezak, kdy jedete od vodopádů až do salzburgu, stále podél řeky. Docela dost informací a mapa jsou na tixiku http://cs.tixik.com/kaprun-2353911.htm, tak si tam můžete naplánovat trasu stejně jako my. Příští rok jedeme znova, protože ani po 5 dnech jsme tam neprozkoumali úplně všechno co jsme chtěli.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.10.2010
    Autor: blazinec
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

         

    potřebovala bych poradit - vloni jsem našla cyklostezku, při níž se vyjede z Zell am See kamsi nahoru lanovkou a následuje pohodlný sjezd cca 9 km dolů, vhodný i pro děti. Bohužel jsem ti to neuložilä a teď to nemohu najít. Poradí mi někdo?

    [ Zpět ]
    Datum: 30.05.2011
    Autor: puntik
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Tipy na výlety v okolí Zell am See / Kaprun

           

      Je to na Maiskogel. Ta lanovka je velká stará kabinka a je kousek za Kaprunem po silnici směrem na parkoviště pod Kitzsteinhorn.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2011
      Autor: malamala
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

376 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024