reklama

Nožní minipumpa z LIDLU

Dnes zakoupeno a cestou domů ihned několikrát s úspěchem vyzkoušeno (chytil jsem menší defekt s pozvolným únikem). "Z nuly" jsem za necelou minutu nafoukal na 4 bar, což mi stačilo na ujetí cca 3-4 km. Cena 79,90 Kč. Vypadá bytelně, hadička je vyměnitelná (pokud by někdo chtěl delší), je malá, lehká a součástí balení je brašnička (která má jen špatně vyřešené úchyty, ale to vám šikovná manželka napraví), takže se dá vozit i na kole. Má i bohaté příslušenství k foukání spousty dalších věcí...

[ Zpět ]
Datum: 26.08.2010
Autor: marrier
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    Ještě další fota...

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2010
    Autor: marrier
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    Kdepak Lidl! Ten vybavuje na kolo důchodce (a mě) ...
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2010
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    Ty hele, tohle chceš fakt vozit na kole?!?

    Ale jestli povezeš tuhle pumpu a růžové krokouše, tak mě napadá ještě spousta věcí, které můžeš mít sebou a dají se nafouknout :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    Koupil jste někdo ten montážní stojan? Jestli ano - jak to vypadá po sestavení? Není to moc vachrlatý? Teda složený v krabici to bylo hodně těžký ... :-)

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

           

      Montážní stojan jsem minulý týden koupil. Za 24.99 € mi byl velmi sympatický. (koukám, že Lídl má euro skoro za 28 Kč) Když jsem v něm poprvé montoval kolo, divil jsem se, že jsem bez něj mohl žít. Kolo v něm drží pěkně. Na profi praxi by to asi díky velkému počtu umělohmotných dílů nebylo, ale když tam člověk potřebuje dát kolo párkrát do roka a dá si pozor, aby to neutahoval někde na krev, tak to bude dobré.
      Vachrlatý to není. Těžký dost, vezl jsem to domů na nosiči a nebylo to nic moc.

      [ Zpět ]
      Datum: 26.08.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

             

        Teď mi při čtení včerejšího Martisova příspěvku došlo, že jsem se explicitně nevyjádřil. Ten můj stojan je také z Lídlu.

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    Koupil jsem tam jen další reflexni trubičky do vypletu, z tech starych uz se mi ošoupala ta reflexni vrstava. Jo a pritelkyni helmu, damy a panove, rikejte si co chcete ale ta prilba je naprosto dokonala, za ty prachy! Klidne bych ji vozil sám, disponuje reflexnima nalepkama vzadu, zadni blikačkou, stahovacím kolečkem (podle me nejlepsi mechanismus) šítkou proti hmyzu, a odnimatelnym stitkem bez ktereho vypada taky krasně, je lehká a vkusná! In-mold technologie.

    [ Zpět ]
    Datum: 26.08.2010
    Autor: Mig-all
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

           

      Tu přilbu jsem si prohlídnul a je naprosto perfektní. A jestli snad váží o 100 gramů víc než značková od Gira nebo Kedu - čert to vem :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 27.08.2010
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    Nožní pumpa vypadá bytelně. Zato lékarničku, kterou jsem zakoupil pro poranění mi za 100 Kč,- vybavili dvěma obvazy, nožíky a jakousi dezinfenční rouškou namisto pořádného definfekčního spreje a pár kousků náplastí. Suma sumárum to vypadá, že bych si tím ošetřil odřený loket jen tak tak, ale pokud bych toho měl po nějakém větším pádu po těle vic, tak nevím, nevím...Montážní stojan vypadá za tu cenu SEHR GUT!. Sprej na opravu pneumatiky rovněž ...se bude hodit. Mrzí mě ta sedla s regulací, už byly prodaný - prý došlo jen 6 ks - ty asi zabavili důchodci.;-) na tandem by se mi dvě velmi velmi šikla!!!Škoda...

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2010
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

           

      Ty jo, nechci si vymýšlet, ale mám za to, že tady v Ústí jsem ta sedla ještě dnes ráno viděl.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2010
      Autor: Jarinek82
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

           

      Sedlo ti nedoporučuji,zakoupil jsem minulí rok a po odzkoušení jsem ho vrátil.Vůbec mně nesedělo,připadal jsem si jako když sedím na míči.I když třeba tobě sedne a když ne tak při vrácení nedělají problémy,když je neporušené.

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2010
      Autor: rambousek
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

         

    No moc šikovná mi nepřijde především na mé tenké ventilky onen šedivý adaptér úplně nesedí a prakticky s ním duše nenafouknu :-(

    [ Zpět ]
    Datum: 30.08.2010
    Autor: Jarinek82
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

           

      Na tenké ventilky vozím v brašničce redukci, která z toho dělá tlusté ventilky. Na tenké ventilky mám moc gramlavý ruce :)

      [ Zpět ]
      Datum: 30.08.2010
      Autor: bara2
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nožní minipumpa z LIDLU

             

        Gramlavý ruce - to je hezký :-)))

        [ Zpět ]
        Datum: 31.08.2010
        Autor: Airline
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

271 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024