reklama

Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

Každý máme někde v sobě tajnou komůrku, kam odkládáme neuskutečněné sny a přání, které smetl čas a okolnosti a dnes už pro ně není místo..... Možná jsme chtěli něčím být nebo něco vystudovat, dokázat, něco zásadního vlastnit nebo jsme někoho milovali tolik, že jsme s ním chtěli tvořit jednu bytost,…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 11.08.2010
Autor: básník
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Ty mě ničíš. Úvodní část tohoto dílu jsem si musel číst nadvakrát, až příliš to rezonuje s mojí duší.

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2010
    Autor: petrp
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Tohle si nechám na zítra. To by bylo moc pěkného čtení najednou. 8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2010
    Autor: Burajda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Jdu si koupit Tatranku.... U prvního dílu jsem si zásoby vyjedl....

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Clape bídná, takhle napínat. Opět se to nádherně čte, opravdu jak detektivka, být tam víc příme řeči, bylo by to jak román. Piš, piš, už se těším zase na pokračování. Díky

    [ Zpět ]
    Datum: 11.08.2010
    Autor: Holfi
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    nechal jsem si to na ráno a dobře jsem udělal, i když přijedu do práce pozdějc, ale zlepšil jsi mi den, stejně jako minule. Děkuju. A koukej napsat pokračování, ať mám co číst zejtra ráno, jo? ;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Tak zatím jsem si přečetla jen reakce ostatních a protože teď nemám moc času, nechám si to na poledne k obědu.

    Xakru, kdy už bude dneska poledneeee!!! :o)))

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2010
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Jedním slovem "PARÁDA". četl jsem to teď ráno v práci jedním dechem a byl jsem asi nevrlý na ostatní, když mě chtěli vyrušit od čtení .... nedalo se od toho odtrhnout :-))
    Máš opravdu "spisovatelské střevo" a ostatní reakce to potvrzují. To by stálo za vydání knížky, šla by na dračku!!

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2010
    Autor: ekim
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Hm, dost dobré. Začínám litovat, že konec asi před sobotou kdy oodjíždím nestihnu. No ale jeden díl by snad do té soboty rána ještě šel, ne?

    Líbilo by se mi Láďo, nevím nakolik je to pro Tebe schůdné, kdybys k tomu ještě přidal nějakou jednoduchou mapku - denní etapy, jen hlavní orientační body.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.08.2010
    Autor: m
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Básníku, Ty jse skutečný lyrický prozaik! Bral jsem to jedním dechem. Prostě co slovo, to drahokam. Opravdu! Znovu říkám, hod´ to do kratší knihy se spousty obrázků a já budu první kupec. Jak jsem leta knížky neměl skoro chut´ kupovat, tak tohle bych koupil hned. Opravdu nádherné vyprávění, které může sloužit i jako návod a klidně bych to předčetl i vícekrát. Hlavně takhle v zimních plískanicích za oknem by to bylo příjmné počteníčko u grůčku.;-)Ostatně splnil by se Ti tak současně i ten další sen z komůrky - napsat knihu.;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2010
    Autor: Martis
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

           

      Cpress tiskne knížky už od 50 kusů, já bych si ji taky koupil.
      Akorát mi sebral chuť ke zveřejnění mých zápisků z dovolené. Připadám si jako žák 1. ročníku ZUŠ před koncertním mistrem.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2010
      Autor: petrp
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

             

        Ale jdi. Píšeš skvěle, právě jsem tě dočet. :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2010
        Autor: básník
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

           

      Díky, to se dobře čte, co píšete, chlapi. :-) Od takového textu ke knížce je asi ještě kus práce a cesty. Něco určitě udělám, ale nevím jestli právě s tímto. Cesta vedla oblastmi tak známými a "profláknutými".....možná příště s jinou méně všední destinací, zvolenou už i s ohledem na budoucí cestopis. Pro mne to teda na vlastní kůži všední nebylo, ale pro knížku by to mohlo znamenat mínus. Nejsem si jistej.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.08.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

             

        Já myslím, že známá či neznámá místa, to je jedno. Když místa neznáš, podnítí dobře napsaná knížka tvoji fantazii, když je znáš, vyplujou vzpomínky.
        Aníž bych to chtěl jakkoliv srovnávat, jednou jsem záměrně vyhledával v knížkách Oty Pavla pasáže o Berounce. Vždyť on tak krásně píše o mě tolik známých a milých místech. Ke svému úžasu jsem zjistil, že popisů míst je tam možná na jeden list osmerkového formátu. Zbytek jsou vlastní asociace.

        [ Zpět ]
        Datum: 13.08.2010
        Autor: petrp
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Básníkovy Benátky bez kopců - 2. část

         

    Hezké :-).
    Dovoluji si upozornit, že na tom posledním snímku (tandem) je vidět přední stojánek, který umožňuje stavění kola natěžko.

    [ Zpět ]
    Datum: 13.08.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

336 cyklistů (14 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024