reklama

Každý potřebuje jiný lék...

Musím malinko opravit Normana, protože jsem velice silný alergik na vosy a zkušeností mám až až. Psal o auto-Injektoru EpiPen. Tato injekce v lékárně stojí 1850,- Kč a exspirace je 27 měsíců. Pokud jste alergik a vaše alergie odpovídá tabulkám našeho zdravotnictví, můžete ho získat i zdarma. Já osobně musím nosit tři Injektory a zástava srdce mě většinou stejně nemine. Samozřejmostí je, že mám u sebe i Solu-medrol, Dithiaden a Kalciovku v ampulích, jenže to já si nepíchnu a moc lidí to taky nezvládne. Tablety a čípky jako Xyzal, Dithiaden, Prednizol a Rectodelt jsou mi k ničemu, protože začnou působit málo a pozdě. To jsou léky pro lidi, kteří trpí jen otokama a bolestí. Anafylaktickému šoku to nepomůže. Ještě jsem nakonec chtěla dodat, že Epi-Pen není pro každého. Jen pro toho, kdo má silnou alergickou reakci. Nezapomeňte, že jeden Auto-Injektor vám prdne tři ampule adrenalinu!! Tak mnoho šťastných km bez nehod!

[ Zpět ]
Datum: 06.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucie.noci.upije ([email protected]))
  • Re: Každý potřebuje jiný lék...

         

    Hlavně přeju hodně šťastných kilometrů Tobě, Lucie, co noci upíjíš. Před časem jsme tu vedli na tohle téma takovou spíše preventivní debatu a když jsem pak v červenci v jednom stoupáku chytil vosu mezi rty, tak jsem aspoň - tak trochu - věděl, co dělat (nutno podotknout, že toho "jedu" nepustila moc, asi byla právě po lovu).

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Každý potřebuje jiný lék...

           

      Dík za přání kilometrů, jen nejezdím na kole, ale na motorce a zavírám si plexi-:)). Já bych potřebovala asi pořádně přežranou vosu, abych měla klid...:-DD

      [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucie.noci.upije ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Každý potřebuje jiný lék...

             

        Me stipla pred peti lety srsen do makovice mezi ucho a oko , sedla na me a ja starej blbec ji plac a byl jsem ve spitale otekly jako panak od Michelin cely tyden a pritom netrpim alergii kdyz me stipne vcela ........

        [ Zpět ]
        Datum: 05.11.2005
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Vlad)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Každý potřebuje jiný lék...

         

    No...moment...píšeš že ne každý zvládne píchnout Ti injekci.A to chceš říct že každý kolemjdoucí zvládne dát Ti masáž srdce,když to na Tebe náhodou přijde? Já nevim,ale chodit po světě s tím že mne při relativně každém píchnutí čeká zástava srdce,to musí být celkem drsný.

    [ Zpět ]
    Datum: 05.11.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (t_m)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

240 cyklistů (12 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024