reklama

3x7 radici packy

Doufam, ze se mi podari behem tohoto tydne elektrifikovat stare kolo. Tedy budu menit i brzdove paky za ty s odpojovacem. A ted prichazi problem: stare paky nesou zaroven i radici packy! ;-( Uvazoval jsem i o odriznuti brzdovych pak, ale to by stejne objimky kolidovaly. ;(

Nemate nekdo Shimano (Alivio compatible) radici packy samostatne? Jestli se vubec delaly...
Byl bych velice zauzlikovan. Praha a okoli.

[ Zpět ]
Datum: 02.08.2010
Autor: Murphy
  • Re: 3x7 radici packy

         

    Čauky, Murphy :-), koupíš je třeba na www.kupkolo.cz za 390,-.

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 3x7 radici packy

         

    Pokud se nemýlím, tak osmirychlostní řazení shimano má stejný krok, jestli ti to pomůže...

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2010
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 3x7 radici packy

           

      Nemýlíš, já s ním řadím sedm kvaltů od jara.

      [ Zpět ]
      Datum: 03.08.2010
      Autor: abernathy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 3x7 radici packy

         

    Tak jsem zkousel. Pry to neni ve velkoskladech. ;-( Zitra obvolam jeste par kramu a jinak abych koupil drazsi 3x8... 8-(

    [ Zpět ]
    Datum: 03.08.2010
    Autor: Murphy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 3x7 radici packy

           

      Podivam se jeste vecer doma, mozna tam mam nejake sundane ze starych kol, ale neco se mi plete, že snad nebyly uplne stopro funkcni.... Mrknu na to a dam ti vedet. Potrebujes i na prehazku i na presmyk, jo?

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2010
      Autor: m
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: 3x7 radici packy

         

    Mám takové páčky doma. Je to Alivio - rok 97?
    Snad jsou funkční. Mají už dost za sebou, navíc levá má ulomenou část objímky. Klidně ti je věnuji.
    Nebudeš mít zase cestu přes Břeclav? Nebo dojeď na Glockner, vezmu je s sebou.

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2010
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 3x7 radici packy

           

      Diky.
      GG vypada blede a ja to musim mit ted o vikendu. Jedu se dnes mrknout k M a nakonec mozna ani nebudou potreba - prodejce doporucuje propedal nezapojovat, tedy bych nemusel menit przdove paky a tim ani packy... ;-)
      Kdybych to nedoresil, treba se jeste ozvu.
      Nechapu, ze to nemaji velkosklady. Vzdyt to je par let, co to byl vrcholny vystek techniky... ;-(

      [ Zpět ]
      Datum: 04.08.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: 3x7 radici packy

             

        Jasně. Když bys je chtěl, tak se ozvi.

        [ Zpět ]
        Datum: 04.08.2010
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

348 cyklistů (1 přihlášený)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | včera

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024