reklama

Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

Uvažuji o koupi horského kola maximálně do 16000kč, po delším hledání jsem se zastavil u trojce kol: Merida MATTS SPORT 500, Kelly´s Magnus a Author Opus, teď řeším, do kterého nakonec jít. Neměl by někdo z Vás nějakou radu nebo zkušenost (kvalita rámu,...)? Nebo víte o něčem "nadupanějším" ve stejné cenové kategorii? Dík

[ Zpět ]
Datum: 07.04.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Mrca ([email protected]))
  • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

         

    ahojky, tak ja mam dva mesice Meridu Matts sport 500 a jsem dost spokojena, ram je pomerne kvalitni a lehky, co se tyce vybaveni Deore, v tehle cene, fakt super, razeni, brzdy, zatim nemam zadny problem. A hlavne se neustale setkavam s reakci, ze za tuhle cenu se to nedalo nekoupit:)

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucie)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

           

      Lucie, aky mas ram na tej Meride, damsky alebo klasicky pansky?

      [ Zpět ]
      Datum: 01.05.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Juha)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

             

        Je to panskej ram a je to uz ta snizena verze.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.05.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Lucie)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

         

    Tak tohle kolečko si koupil můj brácha asi před rokem (Merida Mats sport 500). Nadchlo mě taktéž, že jsem přesedlal z krosa na horský (Rock Machine). Merida má bezva rámy, Deore osazení na normalní ježdění stačí, dvojité ráfky, snad časem vyměnit vidlici. Ale myslím, že kolo bude sloužit dobře.

    [ Zpět ]
    Datum: 27.04.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Horal Fanda ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

         

    ja si kupuju Magnuse a myslim ze je cool author bych si nekoupil už jen kvůli tomu že je to author už jsem kellyse měl a podle mě jsopu to kvalitní a vybavená kola za velice slušnou cenu AUTHOR IS SHIT,AUTHOR GO UOT

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (CAge)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

           

      Já mám samé Authory včetně tandemu a nedám na ně dopustit. (Na tandemu jsem loni najeli 2500 km z toho 650 km po Čecháh na dovolené)Nikdy mě žádný Author nějak záludně nezklamal (jen ty klasické vady v záruce - povolený šlapací střed rozladěné brzdy či přehazovačka nebo rozcentrovaný ráfek // či po těch 2500 km s batožinou prasklá špringle vzadu - ale to jsou naprosto běžné závady u všech kol.....). Mám i celodopružený Rockmachine (na zimní ježdění) a ten tedy po stránce zpracování svarů a zejména barvy a laku, která se neustále odlupuje (kolo je staré jeden rok!!!) nesahá všem authorům ani po kotníky!!! Meridu jsem nikdy neměl ale u přátel jsem viděl crossy a ty vypadají desigenem i výbavou a zpracováním velmi dobře. Kelly´s má kolega v práci a též je velmi efektně zpracovaný. Tak nevím. Myslím, že výbavou jsou kola dnes již všechna na velmi podobné úrovni - samozřejmě ta v podobné cenové relaci ) jen to zpracování se výrobce od výrobce asi dost liší.....

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Kellys vs Merida vs Author do 16000kč

           

      S koly author moc zkušeností nemám, ale jejich pumpičky, nářadí a brašny jsou nic moc nebo přímo děsný.

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka (hebi))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

414 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024