reklama

Moje kolečko

Teprve před rokem jsem znovuobjevil svět "skládaček". Probíral jsem nabídku na webu a jelikož se na síti na kole nesvezete, dal jsem na první dojem. Tedy na design. A tohle, myslím, italové umějí dobře.
Takže jsem spokojeným majitelem skládačky Bottecchia. Jaká to bylo změna! Ohnutá záda z…

[ Celý text ] [ Zpět ]
Datum: 19.07.2010
Autor: polarnik
  • Re: Moje kolečko

         

    A to je všechno???? :-((()))....Nic proti, polárníku, ale ten tvůj článek, to je jako výkřik "Huráááá, mám skládačku, světe div se!" Co kdybys nám taky popsal, proč jseš právě s ní tak spokojenej, krom toho, že máš na ní jiný posez než na horalu?;-)

    [ Zpět ]
    Datum: 19.07.2010
    Autor: Martis
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Moje kolečko

           

      On ten posaz je fakt asi důležitej. Je to důvod, proč bych horské kolo nikdy nechtěl - pokud bych nečuměl pořád na přední kolo nebo maximálně pár metrů před sebe, bolelo by mě za chvíli za krkem.

      O nějaké hodně skladné skládačce jsem letmo uvažoval asi před týdnem, kdy jsem byl nucen dopravovat kolo vlakem - nejenže jsou ty předpisy stále komplikovanější, ale pokladní Ti řekne něco úplně jiného než průvodčí ve vlaku. V konkrétním případě mi pokladní řekla, že zvolený vlak (11:21 z Prahy-Vršovic do ČB) kola vůbec nepřepravuje, takže kdybych nebyl drzej a navzdory této "informaci" nepožadoval přímo u vlaku naložení kola do poštovního vagónu, musel bych půl dne čekat na jinej vlak. Kdybych měl skládačku, vzal bych si ji složenou do kupé.

      Jenže u mě je trochu problém s tím, že nevěřím, že by mě takové kolo-tintítko vůbec uvezlo. A tím, že by šlo o skládačku, přibylo by jen další konstrukční místo, které by pode mnou mohlo rupnout.

      [ Zpět ]
      Datum: 19.07.2010
      Autor: Medvěd
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Moje kolečko

             

        Martisův příspěvek je ale trošku o něčem jiném...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Moje kolečko

               

          Umíte také něco jiného než někoho neustále poučovat a okřikovat?

          [ Zpět ]
          Datum: 19.07.2010
          Autor: Medvěd
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Moje kolečko

                 

            Prostě odpovídáš na něco jiného, než o čem Martis psal, tak jsem si dovolila na to upozornit. Halí belí, to je celý.
            Je to tvůj problém, že to tak nedokážeš vzít a já o tom nehodlám s tebou nadále polemizovat.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.07.2010
            Autor: radka
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Moje kolečko

                   

              V tom případě bych vás poprosil, abyste si hleděla svého, přestala mluvit za ostatní a zdržela se jakéhokoli dalšího poučování a okřikování. Pokud se vám nějaké téma či příspěvek nelíbí, zkuste to řešit tím, že je prostě jen budete ignorovat. Ušetříte tím mě, sebe i ostatní zbytečných sporů.

              [ Zpět ]
              Datum: 19.07.2010
              Autor: Medvěd
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
      • Re: Moje kolečko

             

        Na to abys mohl psát podobné vychvalčlánky ani skládačku nepotřebuješ. Osobně si myslím že si jeho autor za honorář pořídil něco s devětadvaceti couly ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 19.07.2010
        Autor: Smog
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

267 cyklistů (0 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024