reklama
Město: Praha

Modřanská "cyklostezka".

Bydlím u této bruslařsko-alkoholické dobrodružné stezky a jen málokdy se na ní projedu.
Ač je určená především nám cyklistům, tak se na ní jet opravdu téměř nedá. Je to pro silné nervy.
Plno opilých dětí a mládeže tu jezdí na inlinech jak se jim zlíbí. Bezohledně to tu zasypávají odpadky a drancují okolí.
Již zde byla tolikrát záchranka pro někoho sedřeného a nikde žádní policajti. Přece i
inlainisté nesmí být při jízdě opilí. Nebo to se přehlíží a je tolerováno ??

[ Zpět ]
Datum: 09.07.2010
Autor: kolaloka
  • Re: Modřanská "cyklostezka".

         

    Bych to zase nedramatizoval...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2010
    Autor: barakuda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Modřanská "cyklostezka".

         

    Je to tam strašný. Nedávno jsme tam s manželkou jeli a ještě dnes se mi třesou kolena, když si na to vzpomenu.
    Najednou proti nám, kde se vzali tu se vzali, skupina asi deseti, možná i dvaceti opilých dětí. Zleva se nás snažila obklíčit další skupina opilé mládeže zasypávající nás odpadky. No a ze zadu nás bralo šturmem komando drancující okolí. Tak,tak jsme se prošmykli směrem na Zbraslav, ale bylo to o fous.

    Než vyjedeš, dej si pár panáků a an ti nepřijde že jsou ostatní opilí.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2010
    Autor: Zakarr
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Modřanská "cyklostezka".

           

      Chceš říct, že ty si jel střízlivěj?!?
      Tak to by snad bylo poprvé...

      A vaše mladá zrovna tak. Pokud se dobře pamatuju, tak jí do láhve mixuješ zásadně redbull s vodkou, aby měla lepší výkony.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2010
      Autor: radka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Modřanská "cyklostezka".

         

    Jak jsem si přečetl dnes v novinách, tak doposud platí, že bruslař nemusí být při jízdě po silnici nebo stezce za snížené viditelnosti osvětlen a neplatí pro něj zákaz požívání alkoholu. Vítejte v Absurdistánu.
    Jinak je mi to celkem jedno, tu stezku pravidelně využívám v zimě a v létě když je tam plno tak jezdím jinudy.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2010
    Autor: m
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Modřanská "cyklostezka".

           

      Když podle zákona je bruslař stále jen chodcem... To je pak těžké je za něco trestat...

      Jinak já tam taky jezdím jen v případě nejvyšší nouze, v hezké dny, a nejhůře v době volna, je to tam o nervy :-/

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2010
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Modřanská "cyklostezka".

             

        Dneska večer jsem se tam náááhodou vyskytl znovu a bylo to celkem v pohodě. Taky co by tam dělaly davy ještě po 20:30 :-)
        Video z průjezdu od Komořan až pod Barrandovský most sem, možná, dám později ;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2010
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Modřanská "cyklostezka".

           

      To by mě teda zajímalo kudy jezdíš. Jsem si nevšim, že by na protějším břehu byly nějaký stánky s pivkem dříve než v Radotíně. :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 09.07.2010
      Autor: barakuda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Modřanská "cyklostezka".

             

        No to víš, je to boj :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 09.07.2010
        Autor: m
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Modřanská "cyklostezka".

         

    Myslíš A2? Jezdím tam celkem běžně a tenhle problém jsem nikdy neměl.
    Pravda, že večer tam člověk potká hodně bruslařů. Ale ty se dají celkem v pohodě předjet. V užších úsecích funguje zvonek. Když nefunguje zvonek, tak zabrzdění těsně za zadkem ano. Zabrzdím smykem a když si všimnou, že mám vepředu ozubená kola, tak uhnou.

    [ Zpět ]
    Datum: 09.07.2010
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Modřanská "cyklostezka".

           

      Pridej na hlavu prilbu ve stylu Asterix a pridej si kolaloku na BL. 8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 10.07.2010
      Autor: Murphy
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Modřanská "cyklostezka".

             

        To již není nutné, vypadá to, že se o ní už čistič Václav postaral :o)))

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2010
        Autor: radka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Modřanská "cyklostezka".

             

        Teď tě vůbec nechápu.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.07.2010
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Modřanská "cyklostezka".

         

    Doporučuji Ti sjíždět Modřanskou cyklostezku tak po 22hod večer, to je Ti řeknu taková paráda. Klid je ty a pár večerních běžců, kteří jsou dost kultivování a neběhají opilí. Přes den souhlas, že by se to nedalo - jen na vlastní nebezpečí.

    [ Zpět ]
    Datum: 10.07.2010
    Autor: Ovecka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

22.04.2024
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

411 cyklistů (17 přihlášených)

Kazachstán a Kyrgyzstán 2022 - 1. část

Sen o krajině s jurtami a divokými koni 1. část - Cesta do budoucnosti Na úvod... Naše první cesta s koly…
Peggy | 24.04.2024

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024