reklama

Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

tak nám pomalu končí léto... Tak jsem se chtěl zeptat kde se Vám líbilo nejvíce a kde už by jste více nejeli a kde jsou cyklotrasy tak jak mají být a kde na to kašlou...

[ Zpět ]
Datum: 03.09.2005
Autor: Neregistrovaný uživatel (skricx)
  • Re: Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

         

    Co tedy zrovna nemusím, tak to je ta panelová lesní cesta dole pod Třeboní směrem na Barboru, ta mi fakt nesedla. Všechno ostatní zatím OK a úplně super jsou ty - bývalé - vojenské silničky podél rakouské hranice hranice.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Airline)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

           

      Souhlasím, také jsem tam letos o prázdninách jel. Hrůza, a to jsem jel pomalu, byla se mnou i moje žena. Jinak cesty na Třeboňsku výborné, jenom značení tam poněkud pokulhává, někdy jsem si připadal jako na jiné planetě.

      [ Zpět ]
      Datum: 06.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Matěj ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

           

      Přesně tak, tu taky nemiluju, na tu stranu jezdím snad radši tu chvíli i po hlavní. A ještě má naprosto stejnou "sestřičku":-) ze Spálený Borkovny stejným směrem. Jinak na Třeboňsku snad až na vyjímky cesty většinou v pohodě.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mira)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

         

    Tak ja jsem z Ostravy a co vím tak nejlepší cyklotrasy a ztesky mají ve Frýdku-Místku, jsou tam vedeny přes celé město podél řeky..dost v poho, u nás v Ostravě se taky snaží dělat cyklostezky, a jsou dobré, ale chybí to nejpodstatnější,, nenavazují na sebe jako síť a centrum města se musí projet po cestách..

    [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Petr)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

         

    Tak jsem se projel po cyklotrase 241 podél Jizery u Mladé Boleslavi. Z Debře přes Podlázky, kolem boleslavského hlavního nádraží dál na Vinec, Krnsko a Brodce si moc asfaltu neužijete, zato si užijete úzké cestičky, kde se cyklista a chodec nevyhnou, kus zarůstající panelové cesty u Podlázek a podobné lahůdky. Pokud ovšem cyklotrasu vůbec najdete, protože značení je do značné míry rozkradené.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2005
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nejlepší a nejhorší místa a cyklotrasy

           

      ... a ještě - mezi Krnskem a Horkami n. Jizerou jeďte po červené turistické značce, jsou to nádherné cesty loukami. Cyklotrasa vede po druhém břehu špatně sjízdnými pěšinami a rozbahněnými cestami.

      [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2005
      Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

325 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024