reklama

sjeté pláště

Protože mám trojkolku, která je do terénu nevhodná, jezdím převážně na silnici a vadí mně "bzučení" nových plášťů. Úplně hladký plášť, který mně doporučili na výstavě v Letňanech se mně napodařilo sehnat. Tímto nabízím odkoupení lehce (nebo i více)ojetých dvacetipalcových plášťů od těch, co potřebují do terénu vzorek a tím pro ně "zlevnění" těch nových.

[ Zpět ]
Datum: 28.06.2010
Autor: drak
  • Re: sjeté pláště

         

    A co Schwalbe Kojak?

    http://www.schwalbe.com/gbl/en/produkte...

    Jestli jsi z okolí Prahy, tak mi je v krámě jsme schopní sehnat.

    [ Zpět ]
    Datum: 12.07.2010
    Autor: snilard
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sjeté pláště

           

      Dík, že ses ozval. Kde váš obchod najdu, a kolik plášť stojí? Pokud to není příliš, vzal bych tři.

      [ Zpět ]
      Datum: 13.07.2010
      Autor: drak
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sjeté pláště

             

        http://www.testudo-sport.cz/kontakt

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2010
        Autor: Murphy
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: sjeté pláště

             

        Tak máme tu dva kousky 20 x 1,35. Jeden za 400 korun. Takže jestli bys měl zájem o 3, tak bychom ten jeden doobjednali.
        Máme je tu spíš omylem, nedorozuměním jsem je objednali a pak se ukázalo, že ten zákazník chtěl jiné.

        Prodejna je jak psal Murphy:
        http://www.testudo-sport.cz/prodejna

        Jen v tuhle dobu je lepší zavolat předem, aby se člověk ujistil, že není dovolená.

        [ Zpět ]
        Datum: 14.07.2010
        Autor: snilard
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: sjeté pláště

               

          Nejdřív se tam dostanu v pondělí, dám je na předek, vzadu už mám sjeto do hladka.

          [ Zpět ]
          Datum: 14.07.2010
          Autor: drak
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: sjeté pláště

                 

            Takže ti nakonec budou stačit jen dva?
            To je ideální, my se jich zbavíme bez další práce a ty budeš mít hladké pláště.

            Příští týden dovolená není, takže přijeď.

            [ Zpět ]
            Datum: 15.07.2010
            Autor: snilard
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: sjeté pláště

                 

            Stala se chyba a ne malá. Vycházeli jsme ze špatných údajů a špatně spočetli cenu. Pláště Schwalbe Kojak mají stát 990 korun jeden.

            Moc se za tenhle omyl omlouvám.

            [ Zpět ]
            Datum: 16.07.2010
            Autor: snilard
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: sjeté pláště

                   

              Rozptyl cen je značný, zřejmě je ten váš kevlarový, neboť CykloAdam je má (pravděpodobně s drátem) za 199korun. Nezlob se, čtyři stovky bych udejchal, ale litr za jeden nedám...

              [ Zpět ]
              Datum: 17.07.2010
              Autor: drak
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: sjeté pláště

         

    http://www.delfi-plaste.com/schwalbe-kojak-35...

    [ Zpět ]
    Datum: 16.07.2010
    Autor: 62jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: sjeté pláště

           

      Jardo, díky!!!
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 16.07.2010
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (4 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024