reklama

Poraďte iPod :-)

:-), kolegyně v kanclu shání pro neteř za vysvědčení iPod - nic moc drahýho, ale zase aby to k něčemu už bylo. Vůbec tomu nerozumíme - můžete dát nějaká doporučení? Ráda by tak do 5 tis. Kč.
Díky, Ai :-)

[ Zpět ]
Datum: 22.06.2010
Autor: Airline
  • Re: Poraďte iPod :-)

         

    a chce vyloženě iPod ?

    http://www.maczone.cz/ipod-_c762.html&page...

    nebo jakoukoliv empétrojku ?

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: macikm
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte iPod :-)

         

    no nevím, já bych jí zrovna ipod spíš rozmluvil. Neznám nic uživatelsky víc nepříjemnýho.... Nahrávat písničky můžeš jen přes speciální software, použít to jako flashku je přinejmenším problematický atd. atd.
    Ale je to holt "imageovka"

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: Jurimír
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte iPod :-)

           

      k nahravani slouzi vic nez jen oficialni itunes. Data na prehrani tam dostanes i treba pomoci winampu, nebo mediamonkey.

      Jako flashku to pouzit jde bez problemu. Jen veci nahrane tam jako na flasku si neprehrajes.

      Duvod tehle omezeni je ochrana autorskych prav...

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2010
      Autor: pb
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte iPod :-)

             

        no vždyť to říkám.....

        věci nahrané tam jako na flashku si nepřehraješ, můžeš jako flashku použít jen menší část paměti a musíš jí pokud vím nějak předem efinovat či co...
        Vždyť jsme se o tom spolu kdysi bavili a pak mi udělali školení kolegové v práci, kteří mají na starosti MP3 přehrávače. Výsledek, je že je to prostě image, nic víc, ale uživatelsky nejnepříjemnější přehrávač na trhu a zrazovali mne od něj jak mohli.

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poraďte iPod :-)

               

          Holce je jedno jestli je to uživatelsky nepříjemný, prostě ho mají všichni tak já taky, jinak by nebyla "kůůůl" nebo jak to ti mladí dneska zvou. :-))

          [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2010
          Autor: Juras
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Poraďte iPod :-)

                 

            Jen aby nakonec nebyla "vůůůl"

            [ Zpět ]
            Datum: 22.06.2010
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte iPod :-)

           

      Souhlas ! Není snad nic debilnějšího než všechny tyhle značkové krámy (netýká se jen Aple, ale i dalších), které ke své funkci potřebují další hromadu obslužných programů i na ty nejzákladnější věci jako je nahrávání dat :-(

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2010
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte iPod :-)

             

        No fuj, samozřejmě že Apple a ne Aple...

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2010
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte iPod :-)

           

      Jojo, nahravani hudby je hloupe, ale co se tyce pouzivani/ovladani samotneho prehravace, tak tam to je perfektne vyladene a funguje tak jak ma (narozdil od rady lowcostu). A baterie ma opravdu deklarovanou vydrz, vec nevidana ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 24.06.2010
      Autor: E-Ryc
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte iPod :-)

         

    Ok, díky, je zřejmě rozhodnuta pro Apple iPod nano chromatic 8 GB, cena cca 4 tisíce.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: Airline
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte iPod :-)

           

      Nechápu proč zrovna tahle potvora ;-)
      Takových samohrajek existuje...

      P.S. Možná by bylo vhodné k tomu pořídit i lepší sluchátka, ta dodávaná s přehrávačem všeobecně stojí za starou belu...

      [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2010
      Autor: Jarda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Poraďte iPod :-)

             

        no protože ty jiný by sice byly možná uživatelsky příjemnější, dost často kvalitnější, za poloviční cenu ale nebyly by cool, což je pro pubescenty to nejdůležitější :-D
        Já kdybych chtěl něco s takhle malou pamětí, tak jdu třeba do tohohle:
        http://www.123mp3.cz/d/iriver-e150-8gb-white/

        [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2010
        Autor: Jurimír
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poraďte iPod :-)

               

          Co hlavně nechápu je, proč si lidi kupujou tyhle giganty s 55" úhlopříčkou, když je to hlavně na nošení v kapse a poslouchání muziky. Na koukání na filmy je ten displej moc malej, takže sledování videí na tom je zážitkově na bodu mrazu a na listování mezi mpétrojkama zase moc velkej, a je to zbytečná cihla do kapsy..
          Nedivím se že dneska mají mladí rozkrok kalhot u kolen když v kapse nosí tuhle krávu velkou těžkou :)
          MP3 přehrávač by měla bejt nějaká malinká kostička, či jinej tvar, kterej se dá nosit třeba na provázku na krku...

          Jak se něco jako je iPod mohlo stát oficiálně kůl, to de vážně mimo mě o_O

          [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2010
          Autor: Mike-Anix
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Poraďte iPod :-)

               

          Mám přes dva roky tohle, ve 2GB provedení http://www.alza.cz/sandisk-sansa-fuze-4gb...
          a neměnil bych. Velké je to tak, že spíš prťavé, vejde se do každé kapsy. Rádio to má, dá se to použít jako diktafon, videa to také jakžtakž umí (to jsem nikdy nezkoušel, nemám potřebu). Ale tohle všechno umí drtivá většina současných přehrávačů...
          Výdrž, na to co v tom je za baterku, suprová !
          Umí to jak mass storage, tak i MTP, takže si mohu vybrat jak tam tu hudbu nacpu. Buď normálně soubor za souborem přes Průzkumníka, nebo pomocí Windows Media Playeru i s playlistama.
          Větší displej jsem chtěl proto, abych na něm současně viděl jak název písničky, tak i interpreta a název alba ;-) Umí to ukázat i přebal konkrétního alba, pokud mu ho tam naláduju :-)
          Má to i slot na microSD kartu, takže v případě nouze se paměť dá rozšířit.

          Kupoval jsem k tomu ale jiná sluchadla, ta z krabice se mi moc dobře neposlouchala...

          [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2010
          Autor: Jarda
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Poraďte iPod :-)

                 

            Já neporadím, ale rád bych si zaparazitoval.
            Protože můj debil už pomalu odchází, budu si časem kupovat nový. A teď se chci zeptat: má cenu kupovat si ho s Mp3 přehrávačem? Ten totiž mám zvlášť, ale není nic moc a kdybych ho měl v mobilu, tak nemusím nosit další krám na cesty. Jak je to s výdrží baterky, když poslouchám muziku? Nechci taky žádný drahý mobil a našel jsem Nokii 2730 classic. Zdá se mi docela dobrá, ale rád bych slyšel rady od zkušenějších, případně jiné typy. Díky

            [ Zpět ]
            Datum: 22.06.2010
            Autor: Zden42
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Poraďte iPod :-)

                   

              Jestli si dneska kupovat mobil s mp3 přehrávačem už není moc na rozhodování. Prakticky všechny už to dnes umí.
              Na co si musíš dávat pozor je, jestli ten mobil má vstup 3.5mm na sluchátka, často ty mobily mají vstup o nějaké jiné velikosti, takže pak musíš tahat redukce a podobně a je to dost otravné.
              Dále je dobré vědět co od toho chceš, jestli jen poslouchat MP3, nebo i FM rádio s RDS a podobně.
              Navíc je výhoda že mobily mají dnes víceméně všechny bluetooth, takže si můžeš kdekoliv připojit i bezdrátová sluchátka (opět dávat pozor aby to nebyl nějaký starší typ bluetooth, ale aby zvládnul A2DP, některé mobily na to totiž nejsou dělané, nebo mají starou verzi zubu a pak můžou být problémy, že to při poslechu přes bluetooth přeskakuje, vypadává a podobně, páč to nestíhá).
              Baterka je taky celkem bez problémů. Pokud u poslechu nebudeš ještě telefonovat, koukat na video a navigovat se přes GPS, tak ti to vydrží i celý den u multimediálních mobilů..

              Ale zpět k dotazu. Vyplatí se místo mp3 přehrávače a starého mobilu pořídit si nový mobil, který také bude sloužit jako mp3 přehrávač? Rozhodně ano.

              [ Zpět ]
              Datum: 22.06.2010
              Autor: Mike-Anix
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Poraďte iPod :-)

                     

                Díky za odpověď. Rádio poslouchat nechci, z rádia zvracím. Fotit s ním taky nechci, na to mám foťák. Takže mobil jen na telefonování, sms a ten poslech Mp3. Jasně že běžné funkce - kalendář, budík...Budu pátrat na netu.

                [ Zpět ]
                Datum: 22.06.2010
                Autor: Zden42
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Poraďte iPod :-)

                       

                  Můžeš zkusit kouknout na například NOKIA 5310 Xpress, ta je přímo už dělaná jako mobil pro poslech a cena kolem 3k nová

                  [ Zpět ]
                  Datum: 22.06.2010
                  Autor: Mike-Anix
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Poraďte iPod :-)

           

      Dcera puberťačka ho má už asi přes rok a nijak moc nenadává...

      [ Zpět ]
      Datum: 23.06.2010
      Autor: highlander
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Poraďte iPod :-)

         

    iPod můžu doporučit. Používám ho asi dva roky, možná víc a spokojenost. Zatímco kamarádům jiné mp3 přehrávače po čase vždy odešly, u mě zatím bez problému.

    [ Zpět ]
    Datum: 22.06.2010
    Autor: barakuda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

357 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024