reklama

Víkend vleže

Termín: 26.06.2010
Místo: Brno

Víkend vleže - jedinečná příležitost nejen pro fanoušky alternativní cyklistiky otestovat nejrůznější produkty alternativní ckylistiky, jako jsou lehokola, skládací kola, lehotříkolky, jednokolky, ale také pro outdoorové rodiny s dětmi, které si mohou prohlédnout a vyzkoušet vozíky za kolo, tažné…

Datum: 17.06.2010
Autor: zezulova
  • Re: Víkend vleže

Škoda,v tuto dobu budu na Gardě.

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Víkend vleže

Těším se na skládačky a lehokola.

[ Zpět ]
    Autor: janavk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: květnový cyklovandr

Hledám: květnový cyklovandr
včera
Ahoj někdo na květnový cyklovandr do hor a podhůřé balákánu,Ukrajiny nebo Slovinska nebo něco podobného. …

Hledám: Cyklistika víkendy

18.04.2018
Ahoj, hledám zájemce o cyklistiku: jih Prahy a výjezdy do středních čech, Brdské hřebeny.

Hledám: Bikerka hledá bikera ;-)

16.04.2018
Ráda bych poznala bikera ochotného sdílet radost z pohybu, jízdu po trailech i zkušenosti v terénu. Pohybuju se…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (16 přihlášených)

Město na kole - co mě štve a z čeho mám radost

Pocházím z menšího města a většinu roku jezdím na kole do práce a z práce. Je to cca 13 kilometrů jedním…
StanaPavlicek | 23.03.2018

Radoušovo bloudění

Stromy holé, půda zmrzlá, lesy tiché a mezi jejich kmeny se bělaly zbytky sněhu. Cyklistická sezona v…
JohnyB | 16.03.2018

Moje příprava na novou cyklo sezónu

Tak to vypadá, že zima konečně končí, začíná jaro a s ním přichází nová cyklistická sezóna. Těšíte se jako já…
StanaPavlicek | 13.03.2018