reklama
Země: Rakousko Rakousko, Německo Německo

"Zkratka" ze Salzburgu k Innu

Určitě jste to někdo jel: potřeboval bych ze Salzburgu někam k Innu, kde by se mělo pokračovat proti proudu. Samozřejmě je tu možnost jet po Salzachu až k soutoku a pak to otočit proti Innu, ale to je trochu zajížďka, nevím, jestli na ni bude čas, proto bych to rád "střihl".

Je to s dětmi, takže bych potřeboval nějakou rovinatou až rovnou variantu a pokud možno převážně cyklostezky. Nabízí se Mozartova cyklostezka, ale ta mi ze všech map vychází tak nějak rozvětvená a nejasná.

Takže konkrétní dotaz: existuje ze Salzburgu k Innu nějaká zkratka, která by splňovala naše nemožné požadavky? Předem dík za tipy.

[ Zpět ]
Datum: 13.06.2010
Autor: k.vl
  • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

         

    Jasně, takže bych to viděl na Salzburg - Chiemsee - Rosenthal. Kolem jezera to bude pohoda, ale ty úseky k němu a od něj - neznáte někdo?

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2010
    Autor: k.vl
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

           

      Myslíš Rosenheim. Kolem Chiemsee je to úplná placka, viděno z dálnice. I s možností koupání a jachtama. Každopádně to jet před horama. Když se blížíš k Salzburku, tak tu hradbu vidíš. Tam se nepouštět. Ale jak říkám, je to názor z auta, kolmo jsem tam ještě nebrázdil.

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

             

        Jasně. "Promiň, Jardo, jsem pitomec." Rosenheim. :-)))

        Díky moc, já to tam neznám ani z dálnice, takže to pomohlo :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 14.06.2010
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

             

        Ahoj. V Rakousko se dá na kole jet pohodně i v horách. Vůbec bych se toho nebál. Spousta cyklostezek vede totiž v údolích, často podél řek, a to s minimálním převýšením.

        [ Zpět ]
        Datum: 17.06.2010
        Autor: Blueberry
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

         

    http://www.fahrrad-service.at/

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2010
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

           

      ... ono je tam hafo dalších odkazů, ale musím se občas zvednout a pracovat ...
      8-)

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2010
      Autor: pavka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

             

        Díky moc, já už to zkusil, ale otvírá mi to jen ten úvod. Jakékoli další kliknutí přivodí

        "The requested URL /Fahrrad-Service/index.html was not found on this server."

        [ Zpět ]
        Datum: 14.06.2010
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

           

      Mně to nefunguje, nelze zobrazit, když kliknu enter...:-(

      [ Zpět ]
      Datum: 14.06.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

         

    Ještě jsem si vzpoměl na:
    http://www.adfc.de/
    8-)

    [ Zpět ]
    Datum: 14.06.2010
    Autor: pavka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

         

    Pavko, Básníku a další obálákři, děkuju moc. Nakonec jsem našel řešní, které se mi líbí. Jmenuje se Via Julia (http://www.viajulia.de) a prozatím bych řekl, že splňuje většinu toho, co chci. Dokonce na to existuje průvodce - když to bude třeba, koupím ho snad v Salzburgu.

    Mezi Salzburgem a Innem mi bikemap vypočítala asi 550 nastoupaných metrů na 95 km - to je pohoda, kterou děti s přehledem dají. :-)

    Takže ještě jednou dík za pomoc.

    [ Zpět ]
    Datum: 16.06.2010
    Autor: k.vl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

           

      To vypadá dobře. A jmenuje se to jako stará římská cesta. Kdy vyrážíte?

      [ Zpět ]
      Datum: 16.06.2010
      Autor: básník
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

             

        Oni ji snad opravdu Římani stavěli.

        Když všechno dobře půjde, tak vyrážíme 30.6. večer nebo 1.7. ráno. Uděláme si takové podalpské kolečko Rakouskem a Bavorskem. Snad se do té doby nic nepokazí... :-)

        [ Zpět ]
        Datum: 16.06.2010
        Autor: k.vl
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

         

    Už je asi pozdě, ale probral jsem svoje mapy a tudy vede rakouská cyklostezka Mozartradweg, je to mapa cyklostezky Freytag berndt č.3. Motá se mezi Salzburgem a Rosenheimem, okolo Chimsee. No, sorry za zpoždění. Aspoň pak napiš, jaký to bylo. :))

    [ Zpět ]
    Datum: 14.07.2010
    Autor: básník
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

           

      Hmmm, tady by něco mohlo být:
      http://www.adfc.de/ADFC-ReisenPLUS/Ausland...

      [ Zpět ]
      Datum: 15.07.2010
      Autor: AV
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: "Zkratka" ze Salzburgu k Innu

           

      Stejně moc díky, dneska v noci jsme se vrátili domů. Povedlo se, bylo to skvělý, až budu mít něco zpracovaného, vrznu to sem třeba do blogů.

      Jinak - Mozart radweg je taková úsměvná záležitost - její značku najdete bez ohledu na mapu téměř na každé křižovatce v Chiemgau a není výjimkou, že vede do více směrů naráz. Osobně si po zkušenostech myslím, že je to jen taková vějička na turisty - Němci prostě napíchali na 90% rozcestí obrázek Mozartovy hlavy a budí tak dojem, že existuje cyklotrasa :-)))
      My jsme ten prostor projeli prostě podle pětasedmdesátky mapy, na které byly cyklotrasy značeny, ale v reálu to bylo často jinak. Němci prostě prsknou na ceduli značky až devíti (!) cyklotras, na příští křižovatce zase najdete nějaké jiné, jet pouze po jedné vybrané je skoro nemožné. Ale aspoň je zábava :-)))
      Mírnější verzi takového "rozcestníku" přikládám...

      [ Zpět ]
      Datum: 17.07.2010
      Autor: k.vl
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Dunajská cyklostezka – Wachau na kole

 (CK Frčíme)
28.04.2024, 4 dny
9 900 Kč
cyklistický Autobusem

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Kolem jezer Solné komory

 (CK Victoria)
27.05.2024, 4 dny
6 990 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

344 cyklistů (5 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024